9. prosinec
Slavia Přerov
15:00
18. prosinec
Poruba Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZÁPASY - MLÁDEŽ
5.11.2023

Set, match. Deváťáci tenisovým kanárem porazili Hradec Králové

15. kolo, sobota 4.11.2023, Slavia - Mountfield HK
Slavia
6:0
2:0, 2:0, 2:0
Mountfield HK

Branky

Slavia

12. Hörnig, 13. Slížek (Mikš, Janoušek), 22. Hörnig (P. Malacha, Novák), 27. Mach (Hlaváček, Janoušek), 49. Hlaváček (Hörnig, Novák), 56. Janoušek (Hörnig, Stejskal)

Mountfield HK

Statistiky

Rozhodčí: Zedníková – Bernard, Kubas
Vyloučení: 5:2
Využití: 0:0

V oslabení: 0:0
Střely na branku: 40:22
Diváci: 52

Sestavy

Slavia

Štěpánek – Filip, Reich, Novák, Švec, J. Malacha – Hlaváček, Hörnig, Mikš, Švancar, Slížek, Stejskal, P. Malacha, Janoušek, Mach.

Mountfield HK

Vítek – Havlina, Novotný, Flechtner, Chramosta, Franc – Dostálek, Martinec, Sokol, Fedencius, Svoboda, Sedláček, Šedivý, Lukášek.

V pátek slávisté ztratili v Havlíčkově Brodě, o den později si ale spravili chuť proti Hradci Králové. Sešívaní mladíci dokázali soupeře z východu Čech porazit letos už dvakrát a i napotřetí došli pro jasnou výhru. V každé třetině se prosadili dvakrát a za celý zápas ani jednou neinkasovali.

Autor David Mencl
Nepřehlédněte
ZÁPASY 6.12.2023

Slavia po vyrovnané bitvě se Vsetínem odjíždí s prázdnou

Slavia proti vysoce postavenému Vsetínu dvakrát vedla, domů se ale vrací bez bodů. Valaši totiž na branky Kuldy a Všetečky odpověděli a na začátku třetí třetiny rozhodli. Na trefu Holce už pak ...

Číst více
FANOUŠCI 6.12.2023

FOTO: Slávisté se podepisovali na autogramiádě v Hostivaři

Hráči a trenéři slávistického A-týmu se v úterý navečer dvě hodiny podepisovali fanouškům v obchodním centru VIVO! Hostivař. Podívejte se, jak to na mikulášské autogramiádě vypadalo.

Číst více
A-TÝM 4.12.2023

Slavia pořádá Charitativní zápas pro Klokánek, zapojte se do předvánoční sbírky

Slavia uspořádá tradiční předvánoční sbírku pro Klokánek, která se uskuteční už tuto sobotu při zápase s Přerovem. Zapojit se můžete i vy. Stačí přinést některé z potřebných věcí, jako jsou pastelky ...

Číst více
OHLASY 3.12.2023

Havrda po výhře: Byla vidět síla týmu. Za první půlkou sezony chceme udělat tlustou čáru

Slavia po dvou porážkách zabrala a do druhé poloviny základní části vstoupila vítězně. Gólem k tomu v utkání s Litoměřicemi přispěl i Maxim Havrda. „Prostě jsem to zkusil a naštěstí to tam padlo,“ ...

Číst více