18. září

Selb

Branky a nahrávky: 2. Pfleger

Selb

Weidekamp – Hördler, Marusch, Glässl, Campbell, Raab, Plauschin, Heyter, Hofmann – Miglio, McMillan, McNeill – Bassen, Peter, Pfleger – Schwamberger, Gelke, Fischer – Krymskij, Park, Kiedewicz.

Hölsa – Gaspar, Veber, Hrdinka, Stejskal, Kočí – Beran, Přikryl, Strnad – Smola, Slavíček, Zvagulis – Knotek, Tichý, Průžek – Havrda, Slavík, Polák – Švancar

Finálové utkání Niemeier Cupu bylo ve 28. minutě předčasně ukončeno za stavu 1:0 pro Selb. Vyjádření přinášíme v článku.

Prohlášení realizačního týmu a hráčů:
„Přípravné zápasy slouží k prověrce hráčů a přípravě na začátek sezóny. Dnešní utkání bylo od začátku vyhrocené se zákroky až za hranici fair-play a bohužel se nedařilo chránit zdraví hráčů. V průběhu utkání se stupňovaly emoce a nebezpečné zákroky, na které jsme upozorňovali. Vyvrcholilo to hromadnou bitkou a v jednom z následných přerušení hry seknutím do našeho ležícího hráče. Důležité datum je pro nás 14. září, kdy začíná sezona a my do ní chceme jít s kompletním a zdravým kádrem. Děkujeme našim fanouškům, že nás přijeli podpořit, a věříme, že naše rozhodnutí pochopí.”

Autor Jakub Mezlík
A-TÝM 13.9.2024

Utkání ve Zlíně je odloženo!

Zápas 1. kola Maxa ligy Slavia - Zlín je odložen z důvodu nepříznivé předpovědi počasí, která předpokládá extrémní srážky a hrozící povodně a s tím spojené komplikace, obzvlášť na území Moravy.

ROZHOVORY 13.9.2024

Věřil jsem, že místo v týmu vybojuju. Přijmu roli, kterou mi trenéři nastaví, říká Smola

Ke Slavii se připojil až na startu přípravy na ledě, ale během měsíce dokázal přesvědčit trenéry, že si místo v kádru zaslouží. Dvaadvacetiletý útočník Jan Smola se tak může chystat na svoji soutěžní ...

A-TÝM 12.9.2024

Přidejte si kalendář zápasů Slavie do svého mobilu či PC

Přidejte si náš kalendář do mobilu či PC a nenechte si ujít žádný zápas. Díky automatickým aktualizacím se případné změny v termínové listině projeví i na vašem zařízení.

A-TÝM 12.9.2024

Smola a Slavíček v přípravě zaujali. Oba podepsali smlouvy se Slavií

Dvaadvacetiletý Jan Smola a o dva roky mladší Šimon Slavíček podepsali smlouvy v Edenu. Oba útočníci svými výkony v průběhu přípravy zaujali trenéry a budou i nadále součástí slávistického kádru.