30. září
Slavia Zlín
15:00
4. říjen
Jihlava Slavia
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
31. prosince 2003

Slavia se stěhuje!!!

P r a h a - Tak jsme se konečně dočkali! Nikoli do nové Sazka Arény, ale do vlastní haly, která v naprostém utajení vyrostla v bývalém vojenském prostoru v Brdech, se přestěhuje úřadující mistr ligy! "Je to nejhezčí a největší hala na světě a bude v ní hrát i fotbalová Slavia," hrdě se usmíval generální manažer Vladimír Růžička, po němž ponese hala, která stojí nedaleko Teslín u Míšova, název "Rose Arena".

Zdá se to neuvěřitelné, ale Slavia má od včerejška nádhernou novou halu! "Museli jsme všechno do poslední chvíle tajit, protože bychom měli problémy s ochránci přírody, ale když jsme vše včera na místě zkolaudovali za přítomnosti ministra a slávisty v jedné osobě Standy Grosse, mohli jsme s tím dnes vyjít na svět," vysvětluje skvěle naložený Vladimír Růžička, který si u nové haly připíjel společně s Vladimírem Leškou, jehož krásné polystyrenové modely tedy konečně došly uplatnění. Hala nestojí přímo v Praze, ale nedaleko u dosud málo známé vesnice Teslíny u Míšova, kde bylo dosud největší událostí cyklistické kritérium v roce 1986, jehož se zúčastnili tehdejší reprezentanti Škoda a Klasa. Jinak je lokalita v okolí Teslín proslulá už pouze velmi velkými borůvkami. "Jedná se o zcela ojedinělý projekt, který nemá na světě obdoby a tuto lokalitu jsme vybrali proto, že chceme, aby kolem haly vyrostla celá zbrusu nová slávistická vesnice, kde budou moci bydlet jen lidé, kteří jsou různě sešívaní," podotkl hlavní projektant velkolepé haly Krasomil Rozpadlý z firmy STANska.

Skalní příznivci klubu z Prahy ale nemusí věšet hlavu, protože k hale povede v budoucnu dálnice D23, navíc Teslínští dobrovolnící již začali ze své strany s výstavbou tunelu pro metro a současné autobusové spoje budou posíleny hned o 500%! "Doposavaď to byla hrůza, jezdil sem jen jeden autobus denně směrem na Jihlavu, tak se to snad zlepší," doufá místní lesní dělník Bican, který se ochotně fotil s Vladimíry Růžičkou a Leškou. "Je to velký den pro Slavii i celou republiku. Podívejte, jaké jsou problémy se Sazka Arénou a my jsme svépomocí při Akci S zvládli všechno bez jediného zádrhele," tetelil se spokojeně František Ondříček, známý kameraman a slávista. "Co na to říct? Je to gut," prohlásil nakonec tiskové konference v nové hale šéf českého hokeje Karel Gut.


Pokud jste až dosud mysleli, že je vše uvedené pravda, vezměte si prášek a vězte, že jde o silvestrovský žert!

Odkazy na silvestrovské články na dalších hokejových webech

V Českých Budějovicích ohlásil návrat na led útočník Jaroslav Pouzar, který s sebou přivede dva kamarády z Edmontonu Wayna Gretzkého a Jarri Kurriho. ČTĚTE ZDE.

V Plzni oznámilo vedení klubu plán na vybudování nejmocnějšího hokejového klubu na světě. Na pomoc si přizvalo peníze Billa Gatese, zedníky a americký tank. ČTĚTE ZDE.

Ve Vsetíně se redakce podívala do zákulisí off-line rozhovorů s hráči, zdařilý fotopříběh ČTĚTE ZDE.

Prvoligové kluby Horácká Slavia Třebíč a IHC Písek mají v čele muže velkých jmen. Třebíčský dr. Karel Čapek mladší si z dr. Karla Čapka staršího bere inspiraci při řešení nejrůznějších problémů. Písecký předseda Šrámek jde ve stopách slavného píseckého rodáka Fráni Šrámka a píše básně. Není bez zajímavosti, že Karel Čapek věnoval Šrámkovi celou knihu... Třebíčský příběh ČTĚTE ZDE, písecký pak NALEZNETE TADY.

A na závěr všem lidem dobré vůle popřáli hodně lásky hokejisté druholigové Hvězdy Brno. Že jdou skutečným příkladem, na památné fotografii UVIDÍTE ZDE.

Autor Tomáš Kučera
Nepřehlédněte
A-TÝM 29.9.2023

Slavia podpoří prevenci rakoviny a nastoupí v růžových dresech

HC Slavia Praha se i letos připojuje k osvětové kampani Růžový říjen a v sobotu 7.10. v domácím utkání proti Znojmu oblékne růžové dresy, aby upozornila na důležitost prevence rakoviny prsu a varlat. ...

Číst více
PREVIEW 29.9.2023

Ve slávistickém do Edenu. Červenobílí se porvou o další body se Zlínem

Sešívaní se v sobotu pokusí přidat druhou výhru v sezóně. Do Edenu však dorazí rozjetý Zlín, který neprohrál už tři zápasy v řadě. Slavia naopak v minulém kole zvítězila vůbec poprvé. Klub se proto ...

Číst více
OHLASY - MLÁDEŽ 29.9.2023

Rozhodnout derby? Skvělý pocit, pochvaluje si Vrzal

Na svatého Václava se v Edenu odehrálo první letošní derby dorostenců, které nakonec dopadlo lépe pro sešívané. Ti dlouho vedli, po srovnání soupeře se ale muselo do prodloužení. A v něm se v ...

Číst více
A-TÝM 28.9.2023

Na Zlín ve slávistickém zdarma!

Slavia reaguje na nepovedený vstup do sezony. Vedení klubu zve na sobotní utkání proti Zlínu zdarma všechny fanoušky, kteří budou mít na sobě slávistické motivy (šála, dres, triko či jiná část ...

Číst více
×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Slavia Praha
PSG Berani Zlín
×
Dnes v 13:00 | Dor.
BK Mladá Boleslav
HC Slavia Praha