Obránci Steinocher a Hejda podepsali nové smlouvy

17.05.2019, Jakub Mezlík

Dvě věže. Tadeáš Hejda měří téměř dva metry, Michal Steinocher má dokonce 202 centimetrů. Oba hráči podepsali v tomto týdnu nové smlouvy a budeme je i nadále vídat v sešívaném dresu.

“Oba jsou to mladí obránci, ve kterých vidíme potenciál, proto jsme jim nabídli nové smlouvy. V minulé sezoně ukázali určitou kvalitu a mají na to, aby se dokázali prosadit v A-týmu i do budoucna,” komentuje nové kontrakty sportovní manažer Jiří Veber.

Podobně mluví i hlavní trenér A-týmu Miloš Říha: “Jedná se o naše odchovance, kteří udělali v loňské sezoně pokrok. Věříme, že na sobě budou hodně pracovat a naváží na zlepšení z minulého roku.”

Dvaadvacetiletý Tadeáš Hejda ve své premiérové sezoně v A-týmu odehrál 34 zápasů, v nichž zaznamenal 2 asistence. Ve Slavii by rád navázal na výkony svého bratra Jana, který před ochodem do Ruska a později do NHL patřil mezi opory sešívaných a vybojoval s týmem mistrovský titul.

Devatenáctiletý Michal Steinocher působil v loňské sezoně střídavě v A-týmu a v juniorce, kde patřil mezi největší opory týmu, který se probojoval mezi osm nejlepších celků v republice. V dresu áčka se představil ve 23 duelech a stejně jako Hejda zaznamenal dvě asistence. Oba také naskočili na několik zápasů v druholigových Letňanech