14. srpen
Jihlava Slavia
14:00
15. srpen
Slavia
 
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
OHLASY
18. března 2014

Jaroslav Bednář: Chtěl jsem se Slavií postoupit do play-off

Jaroslav Bednář byl jedním z hlavních tahounů červenobílých v honbě za předkolem play-off. V rozhodujícím utkání byl vyhlášen hvězdou Pražanů a suverénně ovládl kanadské bodování ve svém klubu za uplynulou sezónu. Jak hodnotí závěrečné utkání, ale také celý rok, asistent kapitána?

Na úvod bych se vrátil k nedělnímu utkání. Byl to zápas plný šancí a gólů na obou stranách, úplně jiný duel než v pátek. Byl to váš taktický záměr přistoupit k tomuto utkání tímto způsobem?
Tak my jsme tak hrát určitě chtěl. Věděli jsme, že to může být náš poslední zápas v letošní sezóně, zároveň jsme ho chtěli urvat a podle toho jsme k němu přistoupili.

Co podle vás nakonec rozhodlo o tom, že do čtvrtfinále postoupily Pardubice?
Stoprocentně rozhodly první tři minuty na začátku třetí třetiny. Možná kdybychom tam při tom sólovém nájezdu, Péti Šenkeříka tuším, odskočili na rozdíl dvou branek, mohl se celý zápas vyvíjet jinak. Ale definitivně zápas rozhodl určitě úvod třetí třetiny.

Jak hodnotíte celou sezónu? Ještě několik kol před koncem základní části se zdálo, že budete hrát play-out. Jste tedy spokojený, že jste se dostali alespoň do předkola?
Já jsem před sezónou říkal, že bych chtěl se Slavií postoupit do play-off, což se nám nepodařilo, tudíž ji musím hodnotit negativně.

Koho nyní v play-off vidíte jako největšího favorita na titul a komu byste naopak titul přál?
Žádného favorita nevidím. Dobré výkony předvádí samozřejmě Sparta a poslední dobou se mi líbí Třinec. Myslím si ale, že se v play-off se může stát prakticky cokoliv.

Na závěr bych se rád zeptal, jak si představujete vaší budoucnost? Mohou se na vás fanoušci Slavie těšit i v příští sezóně, nebo uvažujete o změně působiště?
Momentálně vůbec nevím. Já jsem pod smlouvou, nicméně oslovil mě majitel klubu, že by si se mnou chtěl sednout, ale bližší informace zatím nevím, takže uvidíme.

Autor Adam Kolář
Nepřehlédněte
FANOUŠCI 22.5.2024

Zahrajte si beach volejbal se slávisty! Blíží se osmý ročník oblíbeného turnaje

Chcete si zahrát beachvolejbal s hokejisty a užít si parádní večer ve společnosti slávistů? Zaregistrujte se do turnaje, vyberte si svého oblíbeného hráče do týmu a přijďte se s námi pobavit. Ve ...

Číst více
A-TÝM 20.5.2024

Přípravné zápasy: Slávisty čekají dva turnaje, do Edenu dorazí soupeři z Německa

Slávisté v přípravě před sezonou vyrazí na turnaje do Pardubic a Deggendorfu, představí se na ledě Kladna a v domácím prostředí přivítají Selb, Lipsko a Pardubice B. Celkem mají v plánu osm zápasů.

Číst více
A-TÝM 17.5.2024

Slávisté půjdou v rámci letní přípravy i na led. Jaké je aktuální složení týmu?

Slávisté mají za sebou dva týdny letní přípravy, kádr A-týmu aktuálně čítá 35 jmen. S mužstvem se mimo jiné připravují i úspěšní junioři, kteří v uplynulé sezoně vybojovali postup do extraligy, z ...

Číst více
A-TÝM 16.5.2024

Posila realizačního týmu. Novým asistentem je Radek Hlavatý

Trenérský štáb pro novou sezonu rozšíří třiačtyřicetiletý Radek Hlavatý, který bude společně s Vojtěchem Šikem asistentem hlavního trenéra Aleše Tottera. Do Slavie přichází z Kladna, kde trénoval ...

Číst více