13. srpen
VSTUPENKY
A-TÝM
23. července 2020

A-tým přerušuje kvůli koronaviru přípravu

Testy na koronavirus odhalily pozitivní případy u členů slávistického A-týmu, příprava na novou sezonu je tak dočasně pozastavena a nejbližší tréninky jsou zrušeny.

V nejbližších dnech podstoupí testy na přítomnost koronaviru v těle i další hráči, Slavia spolupracuje s krajskou hygienickou stanicí a bude se nadále řídit jejími pokyny.

O vývoji situace a pokračování přípravy na novou sezonu budeme informovat prostřednictvím našeho webu.

Autor Jakub Mezlík
A-TÝM 6.8.2020

Představujeme naši novou vizuální identitu!

U příležitosti 120. výročí od založení klubu mění Slavia svoji vizuální identitu. Do nadcházející sezony vstoupíme s novou tváří, jejíž základem je logo odkazující na tradiční slávistické hodnoty.

ROZHOVORY 5.8.2020

První týden přípravy na ledě je vždycky peklo, svěřuje se Kuťák

Filip Kuťák přišel do Slavie koncem minulého léta a v průběhu sezóny si vybudoval náležitý respekt soupeřů. Teď se připravuje na svůj druhý ročník v Edenu, ve kterém by měl patřit k tahounům mužstva. ...

ZPRÁVY Z KLUBU 5.8.2020

Zemřel Ladislav Slížek, muž s velkým slávistickým srdcem

V nedožitých 72 letech zemřel Ladislav Slížek. V našem klubu zanechal stopu jako hráč, dlouholetý trenér a později i zaměstnanec. HC Slavia Praha vyjadřuje upřímnou soustrast všem pozůstalým.

ZPRÁVY Z KLUBU 4.8.2020

Novým spolumajitelem Slavie se stal Jiří Vlasák

HC Slavia Praha rozšiřuje akcionářskou strukturu. Novým spolumajitelem a členem představenstva se stal Jiří Vlasák, který získal od Standy Tichého desetiprocentní podíl v klubu.