5. srpen
Slavia Sparta
17:30
10. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
18. května 2021

Aktualizovaný rozpis zveřejněn. Přidejte si kalendář zápasů do mobilu!

Vzhledem k původnímu chybnému nasazení družstev došlo ke změně rozlosování Chance ligy, Slavia tak odstartuje nový ročník v sobotu 11. září v Edenu proti Havířovu. Přihlaste se k odběru našeho kalendáře, kde najdete vždy aktualizovaný rozpis.

Kompletní rozpis zápasů najdete ZDE

Přihlaste se k odběru kalendáře

Přihlaste se k odběru slávistického google kalendáře a neunikne vám žádná změna v rozpisu. Pokud jste tak učinili již v minulé sezoně, nové zápasy se vám nahrají automaticky, v opačném případě postupujte dle návodu níže.

Pro odběr kalendáře prostřednictvím Apple IPHONE nebo IPAD klikněte na tento odkaz.

Pokud máte starší verzi iOS, postupujte následovně: 1) v nastavení klikněte na Hesla a účty, 2) zvolte Přidat účet, 3) zvolte Jiný, 4) zvolte Přidat odebíraný kalendář, 5) vložte do políčka Server následující kód:
https://calendar.google.com/calendar/ical/c_5u95utombr9henle27gvbg3ivs%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

Pro odběr kalendáře na vašem PC nebo zařízení ANDROID klikněte na tento odkaz, přihlaste se k vašemu účtu a přidejte kalendář.

Následně si na telefonu otevřete aplikaci Google kalendář, přejděte na nastavení, zobrazit více, klikněte na HC Slavia Praha a zapněte synchronizaci. Zápasy se vám v něm budou poté pravidelně aktualizovat. Obdobně postupujte v případě jiných aplikací.

Pro odběr kalendáře do Outlooku, vyberte nastavení účtů a přidejte si nový kalendář vložením následujícího kódu:
https://calendar.google.com/calendar/ical/c_5u95utombr9henle27gvbg3ivs%40group.calendar.google.com/public/basic.ics
Nezapomeňte zatrhnout možnost pravidelného aktualizování.


Systém Chance ligy 2021/22

Druhé nejvyšší soutěže se letos účastní 17 týmů, které budou hrát v základní části tříkolově každý s každým. Během 51 kol odehrají všechny celky 48 zápasů.

Do play-off postoupí prvních 10 týmů (předkolo se bude hrát na 2 vítězné zápasy, čtvrtfinále na 3, semifinále a finále na 4), nejhorší 3 celky naopak sestoupí přímo do 2. ligy. Týmy na 13. a 14. místě se utkají o další sestupové místo - horší z dvojice sestoupí přímo, lepší bude hrát baráž s vítězem 2. ligy.

Permanentní vstupenky

Informace o cenách permanentních vstupenek a termínu zahájení prodeje přineseme v nejbližších dnech. Sledujte náš web a sociální sítě!
Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
FANOUŠCI 4.6.2021

Přijďte si zahrát beach volejbal s hráči Slavie!

Pátý ročník beach volejbalového turnaje smíšených týmů hráčů a fanoušků se uskuteční na kurtech za sportovní halou Eden v úterý 22. června od 17:30. Zahrát si může každý bez rozdílu pohlaví, věku či ...

Číst více
ROZHOVORY 17.6.2021

Na roli lídra jsem připravený a těším se na to, hlásí Petr Kafka

Do tohoto týdne trénoval individuálně, teď už se ale Petr Kafka připravuje společně s týmem. Jednatřicetiletý útočník podepsal ve Slavii novou smlouvu a těší se na příští sezonu. „Myslím si, že jsem ...

Číst více
ROZHOVORY 15.6.2021

Poletín: Jestli jsme staří nebo mladí? To je jedno, chceme od začátku sbírat body

Slávisté vyjeli v pondělí na led a byl u toho i útočník Michal Poletín, který se doposud připravoval individuálně. Podobně jako ostatní hráči i fanoušci, také on už vyhlíží přípravné zápasy, nejvíc ...

Číst více
ROZHOVORY 12.6.2021

Od Chance ligy čekám kvalitní hokej. Bude se to řezat už od prvního kola, myslí si Knotek

Až v příštím týdnu vyjedou slávisté v rámci přípravy na novou sezonu na led, nebude u toho chybět ani nejnovější posila Tomáš Knotek. Jedenatřicetiletý útočník si zahraje v první lize po deseti ...

Číst více