Chance liga rozlosována. Slavia začne doma s Ústím

06.06.2019, Jakub Mezlík

Chance liga zná rozlosování pro nadcházející sezonu. Slavia odehraje první utkání nového ročníku ve středu 11. září v 18:00 v Edenu proti Ústí nad Labem. V sobotu na to cestují sešívaní do Benátek.

Chance liga se bude hrát od příští sezony novým systémem. Všechny týmy se nejprve utkají dvoukolově každý s každým, následně se pak utkají čtyřkolově týmy umístěné na 1. - 8. místě a stejným způsobem celky na 9. - 16. místě.

Do čtvrtfinále postupují přímo mužstva, která se po 58 kolech umístí na 1. - 6. místě. Týmy, které obsadí 7. - 10. příčku, budou hrát předkolo. Do něj tak mají šanci postoupit dva kluby ze spodní části. Ze druhé nejvyšší soutěže se podobně jako v předchozích letech nesestupuje.

Kompletní rozlosování bude k nalezení na našem webu v pátek v sekci A-tým - Zápasy. Permanentky na novou sezonu budou v prodeji od srpna.