28. leden
Slavia Přerov
15:00
30. leden
Litoměřice Slavia
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
FANOUŠCI
1. prosince 2022

Charitativní týden se povedl! Pro Klokánek se vybralo přes 50 tisíc

Do tradičního Charitativního týdne Chance ligy se zapojily takřka všechny kluby. Ve sbírkách při jednotlivých zápasech se vybrala pro nemocnice či dětské domovy spousta krásných dárků a dobročinná dražba vynesla více než 50 tisíc korun. Finančním příspěvkem pomohla i společnost Chance. Stejně jako každý rok se zúčastnila také Slavia, která přidala do aukce cenné předměty a uspořádala sbírku v Edenu.

Jednotlivé kluby Chance ligy se opět spojily, aby pomohly dobré věci. V polovině listopadu tak proběhl 6. ročník Charitativního týdne, který má pomáhat potřebným. Při některých zápasech se uskutečnily sbírky hygienických či psacích potřeb, které putují do nemocnicí či dětských domovů.

Slavia uspořádala sbírku při duelu s Frýdkem a dárky od fanoušků hráči brzy předají v Klokánku a vylepší tak dětem předvánoční čas.

Slávisté přispěli i do aukce, do níž klub věnoval podepsané dresy nebo puky. Přidaly se i další kluby a dražba nakonec přinesla parádní výtěžek - 51 050 Kč. Ten poputuje na konto projektu Klokánku organizace Fondu ohrožených dětí. Akci přispěla také společnost Chance.

Ta slíbila za každého diváku na stadionu v daném týdnu 1 Kč. Celkem zavítalo na utkání Chance ligy od 14. do 20. prosince 23 352 lidí, tato částka by měla putovat na transparentní účet bývalého hokejisty Martina Petruse, jenž bojuje s vážnou nemocí.

Všem fanouškům, kteří se zapojili a pomohli dobré věci, ještě jednou moc děkujeme!

Autor Martina Kramerová
Nepřehlédněte
PREVIEW 27.1.2023

Souboj tabulkových sousedů. Slávisté přivítají Přerov

Se svým sobotním soupeřem mají slávisté negativní bilanci, proti Přerovu totiž v této sezóně ještě nevyhráli. Nyní však můžeme očekávat vyrovnanou bitvu dvou tabulkových sousedů. S platnou vstupenkou ...

Číst více
SESTŘIHY 26.1.2023

Sestřih zápasu: Sokolov - Slavia 3:5

Čtyři góly v přesilovkách, hattrick Tomáše Knotka - to byly rozhodující momenty slávistického vítězství na ledě Sokolova. Podívejte se na všechny góly.

Přehrát video
ZÁPASY 25.1.2023

Hattrick kapitána Knotka! Slavia si odváží tři body ze Sokolova

Slávisté se ve středu představili v Sokolově a zvítězili tam 5:3. Hlavním faktorem výhry byl kapitán sešívaných Tomáš Knotek, který nasázel hattrick. Pražané v utkání hned čtyřikrát využili ...

Číst více
ZPRÁVY Z KLUBU 24.1.2023

Nabízíme pracovní příležitost na pozici rolbaře

HC Slavia Praha nabízí zájemcům pracovní příležitost na pozici obsluhy rolby na ledové ploše zimního stadionu v Edenu.

Číst více
×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov