5. srpen
Slavia Sparta
17:30
10. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
6. května 2021

Další podpisy! Nové smlouvy mají útočník Ondráček i obránci Krejčí a Veber

Další trojice hráčů stvrdila svými podpisy pokračování v Edenu. Nové kontrakty mají útočník Martin Ondráček a obránci Daniel Krejčí a Václav Veber. Všichni tři se zapojili do přípravy na novou sezonu, která slávistům odstartovala na začátku tohoto týdne.

Třiatřicetiletý Martin Ondráček (na titulní fotografii) patří mezi slávistické stálice, do A-týmu poprvé nakoukl v sezoně 2008/09 a od té doby v červenobílém dresu nasbíral celkem 243 startů. V minulém ročníku odehrál 33 utkání v základní části a 10 v play-off, vstřelil 4 góly a připsal si 6 asistencí.

„Martin je srdcař, bude patřit mezi starší, zkušenější hráče. Víme, co od něj očekáváme a do jaké role ho budeme pasovat,” říká trenér Jiří Veber s odkazem na Ondráčkovu bojovnost a pracovitost, která je pro každý tým důležitá.

„Slavia pro mě byla priorita, neměl jsem důvod hledat nic jiného. Když jsem dostal nabídku, tak jsme se dohodli během dvou minut. Teď se soustředíme na letní přípravu, a až půjdeme na led, tak si stanovíme cíle, za kterými budeme chtít jít,” vyhlíží novou sezonu Ondráček.

Daniel Krejčí

Devětadvacetiletý Daniel Krejčí patří mezi slávistické odchovance, v A-týmu se poprvé představil v devatenácti letech a potom, co si vyzkoušel řadu jiných angažmá (mimo jiné Třinec, Karlovy Vary, Zvolen, Trenčín, Ústí nebo Porubu), se před minulou sezonou do Edenu vrátil. Ve svém prvním ročníku po návratu odehrál 24 utkání v základní části a 10 v play-off, připsal si 2 gólové trefy a 6 asistencí.

„Dan je ve věku, kdy by měl patřit mezi rozdílové hráče. Věřím, že tuhle svojí roli naplní, bude platný a důvěru, kterou v něj vkládáme, nám vrátí,” přeje si Jiří Veber

„Jsem rád, že jsme se dohodli. Byla to moje priorita pokračovat na Slavii a chci dělat čest klubu, který mě vychoval,” říká po podpisu nové smlouvy Krejčí.

Václav Veber

Nejmladší z trojice, jedenadvacetiletý Václav Veber, je odchovancem Kladna a do Slavie přišel v průběhu sezony 2019/20 z Ústí nad Labem. Vydařila se mu především první polovina minulého ročníku, kdy vstřelil mimo jiné i dva vítězné góly v řadě. Celkem zaznamenal 10 bodů za 2 góly a 8 asistencí.

„Vašek patří mezi mladší kluky v našem týmu, jedná se o typ hráče, od kterého budu vyžadovat důraz. To by měla být jeho role,“ nastiňuje hlavní trenér.

„Jakmile jsem dostal možnost pokračovat na Slavii, nebylo nad čím váhat, byla to moje priorita. Je tu skvělá parta, se kterou si myslím, že můžeme bojovat o ty nejvyšší příčky. Z mé strany bych chtěl navázat na výkony z první poloviny loňské sezony, kdy se mi dařilo,“ hlásí Václav Veber.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
FANOUŠCI 4.6.2021

Přijďte si zahrát beach volejbal s hráči Slavie!

Pátý ročník beach volejbalového turnaje smíšených týmů hráčů a fanoušků se uskuteční na kurtech za sportovní halou Eden v úterý 22. června od 17:30. Zahrát si může každý bez rozdílu pohlaví, věku či ...

Číst více
ROZHOVORY 17.6.2021

Na roli lídra jsem připravený a těším se na to, hlásí Petr Kafka

Do tohoto týdne trénoval individuálně, teď už se ale Petr Kafka připravuje společně s týmem. Jednatřicetiletý útočník podepsal ve Slavii novou smlouvu a těší se na příští sezonu. „Myslím si, že jsem ...

Číst více
ROZHOVORY 15.6.2021

Poletín: Jestli jsme staří nebo mladí? To je jedno, chceme od začátku sbírat body

Slávisté vyjeli v pondělí na led a byl u toho i útočník Michal Poletín, který se doposud připravoval individuálně. Podobně jako ostatní hráči i fanoušci, také on už vyhlíží přípravné zápasy, nejvíc ...

Číst více
ROZHOVORY 12.6.2021

Od Chance ligy čekám kvalitní hokej. Bude se to řezat už od prvního kola, myslí si Knotek

Až v příštím týdnu vyjedou slávisté v rámci přípravy na novou sezonu na led, nebude u toho chybět ani nejnovější posila Tomáš Knotek. Jedenatřicetiletý útočník si zahraje v první lize po deseti ...

Číst více