29. leden
Vsetín Slavia
17:00
31. leden
Slavia Poruba
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
4. ledna 2022

Deváťáci ovládli vánoční turnaj, osmáci skončili druzí

Poslední dny roku jsou tradičně ve znamení zajímavých žákovských turnajů a slávistům se i letos dařilo. Deváťáci si i přes úvodní prohru podmanili turnaj ve Vítkovicích, osmáci pak v zahraniční konkurenci skončili v Letňanech na druhém místě.

Slávističtí deváťáci se k turnaji v posledním týdnu roku 2021 vydali na dlouhou cestu až do Ostravy, ale ani to je nezastavilo ve snaze uspět. Na začátku sice po boji prohráli 3:4 s Mladou Boleslaví, následovaly ale dvě jasné výhry nad Jindřichovým Hradcem a domácími Vítkovicemi.

Osmáci s pohárem za druhé místo
v Letňanech

Díky tomu se slávisté dostali i do finále, kde si znovu poradili s domácím výběrem a oslavili tak po letní výhře na Spartě další turnajový triumf.

Osmáci na turnaji na severu Prahy měli kromě tradičních pražských soupeřů i několik zajímavých protivníků z Ukrajiny, Litvy a Lotyšska. A celkové prvenství nakonec sešívané mladíky připravila až těsná porážka o gól s nakonec vítězným Kyjevem.

Zbytek zápasů už slávisté zvládli. Letňany dokázali porazit 1:0, Spartu pak větším rozdílem 5:2 a lotyšskou Rigu přehráli červenobílí 3:1. Vilnius pak do Prahy přivezl hned dva výběry, ani jeden však nebyl pro slávisty problémem. Slávisté si se soupeři z východu poradili 7:0 a 11:1.

Nejlepším obráncem turnaje v Letňanech byl navíc vyhlášen Kyung Yeol Oh.

Autor David Mencl
Nepřehlédněte
OHLASY 27.1.2022

Nevážili jsme si toho, jak Márty skvěle chytal, říká Brož

Díky jeho asistenci na úvodní branku Filipa Vlčka se sešívaní dostali do vedení, na body ale kvůli gólu v závěru třetí třetiny nedosáhli. „Bylo tam moc ztrát, zaslouženě jsme prohráli,“ nebyl ...

Číst více
SESTŘIHY 27.1.2022

Sestřih zápasu: Slavia - Jihlava 2:3

Slávisté v utkání dvakrát vedli po gólech Filipa Vlčka a Tomáše Pšeničky, hostům se ale povedlo vždy srovnat a tři minuty před koncem dokonat obrat. Sešívaní tak nevyužili možnost posunout se mezi ...

Přehrát video
OHLASY - VIDEO 26.1.2022

Pšenička: Chybělo nám nasazení, na konci už nebylo dost času

Slávisté dvakrát vedli, přesto nakonec ze zápasu s Jihlavou odešli bez bodu. Hosté se totiž tři minuty před koncem trefili a vyhráli těsně 3:2. „Nehráli jsme to, co jsme chtěli,“ hodnotil duel ...

Přehrát video
ZÁPASY 26.1.2022

Návrat po pauze se Slavii nepovedl. Doma těsně nestačila na Jihlavu

Slávisté po delší pauze znovu naskočili do zápasového rytmu. Utkání s jihlavskou Duklou jim ale nevyšlo a prohráli 2:3. Hosté o svém vítězství rozhodli v poslední třetině.

Číst více