5. srpen
Slavia Sparta
17:30
10. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
31. března 2021

Dlouholetý vedoucí mládeže Jiří Všetečka slaví 80. narozeniny

Ve středu 31. března 2021 slaví své 80. narozeniny dlouholetý vedoucí mládežnických družstev Jiří Všetečka. V Edenu se s ním můžete potkávat na vrátnici i nyní.

Jiří Všetečka

Jiří Všetečka se o hráče z mládežnických kategorií staral několik desítek let. Ve slávistickém áčku nyní působí jeho vnuk Robin, k práci v Edenu ho ale přivedli už jeho synové, kteří se jako malí začali věnovat hokeji.

„Když byl syn asi ve třetí třídě, našel si inzerát, že se na Slavii koná nábor. Ptal se mě, jestli bych ho na stadion nedovedl. A tak jsme šli. Syna nakonec vzali, natáhl do toho i svého bráchu a začali jsme chodit na hokej. To bylo někdy kolem osmdesátého roku.”

„Později jsem začal pomáhat mladšímu dorostu. Pak mě trenér Zavadil oslovil, abych šel ke staršímu. Od té doby se v tom plácám,“ vzpomínal na své sešívané začátky v jednom z rozhovorů na webu.

Jiří, přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví!

Autor Klub
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 12.6.2021

Od Chance ligy čekám kvalitní hokej. Bude se to řezat už od prvního kola, myslí si Knotek

Až v příštím týdnu vyjedou slávisté v rámci přípravy na novou sezonu na led, nebude u toho chybět ani nejnovější posila Tomáš Knotek. Jedenatřicetiletý útočník si zahraje v první lize po deseti ...

Číst více
A-TÝM 11.6.2021

Slávisté si zahráli fotbalové utkání proti účastníkovi okresního přeboru

Než vyjedou příští týden na led, zpestřili si hokejisté Slavie letní přípravu fotbalovým utkáním proti Kostelci u Křížků. S účastníkem okresního přeboru ve čtvrtek večer prohráli 2:4.

Číst více
A-TÝM 10.6.2021

Slavia získala posilu do útoku, do Edenu přichází Tomáš Knotek

Nejnovější posilou slávistické ofenzivy se stal Tomáš Knotek. Jedenatřicetiletý forvard má bohaté zkušenosti z extraligy, v poslední sezoně působil v nejvyšší francouzské lize.

Číst více
FANOUŠCI 4.6.2021

Přijďte si zahrát beach volejbal s hráči Slavie!

Pátý ročník beach volejbalového turnaje smíšených týmů hráčů a fanoušků se uskuteční na kurtech za sportovní halou Eden v úterý 22. června od 17:30. Zahrát si může každý bez rozdílu pohlaví, věku či ...

Číst více