MLÁDEŽ
31. března 2021

Dlouholetý vedoucí mládeže Jiří Všetečka slaví 80. narozeniny

Ve středu 31. března 2021 slaví své 80. narozeniny dlouholetý vedoucí mládežnických družstev Jiří Všetečka. V Edenu se s ním můžete potkávat na vrátnici i nyní.

Jiří Všetečka

Jiří Všetečka se o hráče z mládežnických kategorií staral několik desítek let. Ve slávistickém áčku nyní působí jeho vnuk Robin, k práci v Edenu ho ale přivedli už jeho synové, kteří se jako malí začali věnovat hokeji.

„Když byl syn asi ve třetí třídě, našel si inzerát, že se na Slavii koná nábor. Ptal se mě, jestli bych ho na stadion nedovedl. A tak jsme šli. Syna nakonec vzali, natáhl do toho i svého bráchu a začali jsme chodit na hokej. To bylo někdy kolem osmdesátého roku.”

„Později jsem začal pomáhat mladšímu dorostu. Pak mě trenér Zavadil oslovil, abych šel ke staršímu. Od té doby se v tom plácám,“ vzpomínal na své sešívané začátky v jednom z rozhovorů na webu.

Jiří, přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví!

Autor Klub
HISTORIE KLUBU 11.4.2021

120 let nejstaršího klubu: V 5. zápase už nesli pohár, a my z toho udělali drama, vzpomíná Málek na titul

Brankář Roman Málek zažil v sešívaném dresu krásné a úspěšné roky, na které dodnes rád vzpomíná. V rozhovoru se rozpovídal nejen o finálových bojích z roku 2003, ale také o svém vztahu ke klubu, ...

A-TÝM 8.4.2021

Vydražte si hrané dresy z uplynulé sezony!

První sezona s novým logem HC Slavia Praha je za námi, bílá sada hraných dresů nyní míří do aukce. V dražbě, která probíhá na webu www.sportovniaukce.cz, je 28 dresů s vyšitým logem na hrudi.

A-TÝM 7.4.2021

Děkujeme trenéru Říhovi za odvedené služby

Miloš Říha míří po třech sezonách v Edenu do Plzně. Přejeme trenérovi hodně štěstí v novém angažmá a zároveň děkujeme za celé období, které v našem klubu strávil. S přestávkou se jedná o tři sezony.

A-TÝM 7.4.2021

Trenérské složení A-týmu: Veberovi budou asistovat Kolařík a Málek

Pavel Kolařík a Roman Málek budou pokračovat na střídačce Slavie. Společně s hlavním trenérem Jiřím Veberem povedou A-tým v nadcházející sezoně Chance ligy.