18. leden
Slavia Přerov
15:00
22. leden
Litoměřice Slavia
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZPRÁVY Z KLUBU
11. září 2019

Do nové sezony vstupujeme v novém kabátu!

Čekání na novou sezonu bylo letos hodně dlouhé, už dnes večer to ale vypukne! Cestu za naším cílem, kterým je postup do play-off, začínáme od 18:00 v Edenu proti Ústí nad Labem. Tým doplnilo několik posil v čele s útočníkem Petrem Vampolou, novinky ale připravila Slavia i v online prostředí.

Nejvýraznější novinkou je kompletní redesign webových stránek. Kromě moderního vzhledu jsme při jejich tvorbě kladli důraz na jednoduchost, přehlednost a rychlý přístup k nejdůležitějším informacím a novinkám ve Slavii.

Velký prostor na webu dáváme našim mládežnickým týmům, od začátku této sezony můžete navíc sledovat všechny domácí zápasy juniorů a dorostenců živě i ze záznamu.

Nadále chceme, aby webové stránky sloužily jako komunikační kanál mezi klubem a fanoušky, i proto jsme před několika měsíci výrazně rozšířili sekci Ptejte se a všichni dotazovaní zde pravidelně odpovídají.

Naproti tomu jsme po dohodě s fanklubem na nový web již nezařadili diskusní fórum. Pro další komunikaci mezi sebou mohou fanoušci využít Diskuzi na stránkách www.sesivani.com, kde mají také možnost stát se členy fanklubu nebo se přihlásit na výjezd a podpořit nás na venkovních utkáních.

Diskutovat mohou fanoušci nadále i na sociálních sítích, na které pravidelně přispíváme a dali jsme jim hodně prostoru i na novém webu. Zároveň během sezony uspořádáme několik setkání, kde si rádi vyslechneme všechny názory a podněty.

Pro sociální sítě jsme rovněž připravili facelift. Veškeré zápasové grafiky budou v novém hávu a těšit se můžete i na zajímavé příspěvky ze zákulisí. Nezapomeňte nás sledovat na instagramu, facebooku či twitteru a odebírat naše videa na youtube kanále, abyste měli veškeré novinky z první ruky.

Slavii si v nejbližší době všimnete také v nové řadě seriálu Lajna, který se natáčel z velké části v Edenu a zahrálo si v něm i několik našich mladých hráčů. Příběhy trenéra Hrouzka (Jiří Langmajer), kustoda Franty (Michal Suchánek) a dalších můžete sledovat od 24. září na televizeseznam.cz.

Až večer vyjedeme na led k prvnímu zápasu nové sezony, na dresu nebude chybět naše tradiční červenobílá sešívaná kombinace. Přední části dominuje logo Slavie, které je tentokrát vyšívané a náš dres ještě více zdůrazňuje.

Doufáme, že se vám bude na našem novém webu i v Edenu líbit a budete nás v nadcházející sezoně Chance ligy podporovat. Těšíme se!

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
PREVIEW 17.1.2020

Třetí korálek v řadě? Do Edenu míří Přerov

Slávisté vítězstvím nad Porubou přerušili sérii porážek, nesmírně cenné vítězství si pak ve středu připsali i na ledě suverénního Motoru. Neméně těžký duel je ale čeká i v sobotu, do Vršovic totiž ...

Číst více
A-TÝM 17.1.2020

Xiaomi se stává novým významným partnerem Slavie

HC Slavia Praha nově navázala spolupráci s Xiaomi, která je v České republice velice známá především pro své chytré produkty. Rychle rostoucí společnost se stává stále oblíbenější značkou v oblasti ...

Číst více
A-TÝM 17.1.2020

Legenda legendám: Slávisté budou mít na dresu podobiznu Petra Kadlece

HC Slavia Praha se připojila k dobročinnému projektu Legenda legendám, během něhož obléknou kluby v celé České republice dresy s podobiznou vlastní legendy. Slavia zvolila pro tuto příležitost ...

Číst více
A-TÝM 16.1.2020

Den trenéra brankářů Romana Málka

Jak vypadá den trenéra našich brankářů Romana Málka? Podívejte se na reportáž O2 TV Sport, kterou připravila Tereza Kubíčková. Video: O2 TV Sport

Přehrát video
×
Dnes v 13:00 | Jun.
HC Rytíři Kladno
HC Slavia Praha