23. září
Slavia Přerov
18:00
25. září
Chomutov Slavia
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZPRÁVY Z KLUBU
11. září 2019

Do nové sezony vstupujeme v novém kabátu!

Čekání na novou sezonu bylo letos hodně dlouhé, už dnes večer to ale vypukne! Cestu za naším cílem, kterým je postup do play-off, začínáme od 18:00 v Edenu proti Ústí nad Labem. Tým doplnilo několik posil v čele s útočníkem Petrem Vampolou, novinky ale připravila Slavia i v online prostředí.

Nejvýraznější novinkou je kompletní redesign webových stránek. Kromě moderního vzhledu jsme při jejich tvorbě kladli důraz na jednoduchost, přehlednost a rychlý přístup k nejdůležitějším informacím a novinkám ve Slavii.

Velký prostor na webu dáváme našim mládežnickým týmům, od začátku této sezony můžete navíc sledovat všechny domácí zápasy juniorů a dorostenců živě i ze záznamu.

Nadále chceme, aby webové stránky sloužily jako komunikační kanál mezi klubem a fanoušky, i proto jsme před několika měsíci výrazně rozšířili sekci Ptejte se a všichni dotazovaní zde pravidelně odpovídají.

Naproti tomu jsme po dohodě s fanklubem na nový web již nezařadili diskusní fórum. Pro další komunikaci mezi sebou mohou fanoušci využít Diskuzi na stránkách www.sesivani.com, kde mají také možnost stát se členy fanklubu nebo se přihlásit na výjezd a podpořit nás na venkovních utkáních.

Diskutovat mohou fanoušci nadále i na sociálních sítích, na které pravidelně přispíváme a dali jsme jim hodně prostoru i na novém webu. Zároveň během sezony uspořádáme několik setkání, kde si rádi vyslechneme všechny názory a podněty.

Pro sociální sítě jsme rovněž připravili facelift. Veškeré zápasové grafiky budou v novém hávu a těšit se můžete i na zajímavé příspěvky ze zákulisí. Nezapomeňte nás sledovat na instagramu, facebooku či twitteru a odebírat naše videa na youtube kanále, abyste měli veškeré novinky z první ruky.

Slavii si v nejbližší době všimnete také v nové řadě seriálu Lajna, který se natáčel z velké části v Edenu a zahrálo si v něm i několik našich mladých hráčů. Příběhy trenéra Hrouzka (Jiří Langmajer), kustoda Franty (Michal Suchánek) a dalších můžete sledovat od 24. září na televizeseznam.cz.

Až večer vyjedeme na led k prvnímu zápasu nové sezony, na dresu nebude chybět naše tradiční červenobílá sešívaná kombinace. Přední části dominuje logo Slavie, které je tentokrát vyšívané a náš dres ještě více zdůrazňuje.

Doufáme, že se vám bude na našem novém webu i v Edenu líbit a budete nás v nadcházející sezoně Chance ligy podporovat. Těšíme se!

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ZÁPASY 21.9.2019

Stíhací jízda nestačila. Slávisté padli s Motorem

Drama, které skončilo prohrou. Slavia se v rámci 5. kola Chance ligy utkala s Motorem a z jihu Čech si odváží porážku 2:4. Přestože v polovině zápasu sešívaní prohrávali už 0:3, dokázali se dvěma ...

Číst více
A-TÝM 17.9.2019

Sešívaná sobota! S fotbalovým lístkem či permicí na Porubu zdarma

Slavia posouvá termín zápasu 28. září proti Porubě na dřívější čas, aby fanoušci pohodlně stihli večerní fotbalové utkání. Sobotní hokejový duel odehrajeme místo původně plánovaných 17 hodin už od ...

Číst více
MLÁDEŽ 20.9.2019

ŽIVĚ: Sledujte v sobotu přímé přenosy z juniorky i dorostu

Sledujte živě na našem webu 5. kolo juniorské soutěže O pohár DHL Slavia - Salzburg a 4. kolo dorostenecké extraligy Slavia - Pardubice. Oba duely se hrají v sobotu v Edenu, junioři začínají ve ...

Číst více
PREVIEW 20.9.2019

Slávisté se představí na ledě favorita. Prodlouží vítěznou sérii?

Jeden silný celek sešívaní ve středu na vlastním ledě skolili, další je čeká hned v sobotu. Po tříbodové výhře nad Jihlavou míří slávisté do Českých Budějovic, kde se pokusí překvapit největšího ...

Číst více
Nepřehlédněte
×
Odehrané v 16:00 | Muži
ČEZ Motor České Budějovice
HC Slavia Praha
×
Odehrané v 12:00 | Jun.
HC Slavia Praha
Red Bull Salzburg
×
Odehrané v 15:00 | Dor.
HC Slavia Praha
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice