21. říjen
Ústí nad Labem Slavia
18:00
24. říjen
Slavia Benátky
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZPRÁVY Z KLUBU
11. září 2019

Do nové sezony vstupujeme v novém kabátu!

Čekání na novou sezonu bylo letos hodně dlouhé, už dnes večer to ale vypukne! Cestu za naším cílem, kterým je postup do play-off, začínáme od 18:00 v Edenu proti Ústí nad Labem. Tým doplnilo několik posil v čele s útočníkem Petrem Vampolou, novinky ale připravila Slavia i v online prostředí.

Nejvýraznější novinkou je kompletní redesign webových stránek. Kromě moderního vzhledu jsme při jejich tvorbě kladli důraz na jednoduchost, přehlednost a rychlý přístup k nejdůležitějším informacím a novinkám ve Slavii.

Velký prostor na webu dáváme našim mládežnickým týmům, od začátku této sezony můžete navíc sledovat všechny domácí zápasy juniorů a dorostenců živě i ze záznamu.

Nadále chceme, aby webové stránky sloužily jako komunikační kanál mezi klubem a fanoušky, i proto jsme před několika měsíci výrazně rozšířili sekci Ptejte se a všichni dotazovaní zde pravidelně odpovídají.

Naproti tomu jsme po dohodě s fanklubem na nový web již nezařadili diskusní fórum. Pro další komunikaci mezi sebou mohou fanoušci využít Diskuzi na stránkách www.sesivani.com, kde mají také možnost stát se členy fanklubu nebo se přihlásit na výjezd a podpořit nás na venkovních utkáních.

Diskutovat mohou fanoušci nadále i na sociálních sítích, na které pravidelně přispíváme a dali jsme jim hodně prostoru i na novém webu. Zároveň během sezony uspořádáme několik setkání, kde si rádi vyslechneme všechny názory a podněty.

Pro sociální sítě jsme rovněž připravili facelift. Veškeré zápasové grafiky budou v novém hávu a těšit se můžete i na zajímavé příspěvky ze zákulisí. Nezapomeňte nás sledovat na instagramu, facebooku či twitteru a odebírat naše videa na youtube kanále, abyste měli veškeré novinky z první ruky.

Slavii si v nejbližší době všimnete také v nové řadě seriálu Lajna, který se natáčel z velké části v Edenu a zahrálo si v něm i několik našich mladých hráčů. Příběhy trenéra Hrouzka (Jiří Langmajer), kustoda Franty (Michal Suchánek) a dalších můžete sledovat od 24. září na televizeseznam.cz.

Až večer vyjedeme na led k prvnímu zápasu nové sezony, na dresu nebude chybět naše tradiční červenobílá sešívaná kombinace. Přední části dominuje logo Slavie, které je tentokrát vyšívané a náš dres ještě více zdůrazňuje.

Doufáme, že se vám bude na našem novém webu i v Edenu líbit a budete nás v nadcházející sezoně Chance ligy podporovat. Těšíme se!

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
PREVIEW 20.10.2019

Slavia vyráží do Ústí! Skolí dalšího soupeře ze severu Čech?

Slavia si v sobotu poradila s kadaňskými Trhači a zakončila polovinu základní části Chance ligy vítězstvím. Hned v pondělí soutěž pokračuje další ligovou zastávkou. Sešívaní se tentokrát představí na ...

Číst více
A-TÝM 20.10.2019

Sestřih zápasu Kadaň - Slavia 2:5

Slavia v Kadani potvrdila roli favorita a na ledě posledního celku tabulky zvítězila 5:2. Dvakrát se trefil David Šteiner, po jednom gólu přidali Tomáš Šmerha, Jiří Doležal a Petra Vampola. Podívejte ...

Přehrát video
ZÁPASY 19.10.2019

Slavia přehrála Kadaň a veze tři body

Slávisté zvládli ošidné utkání na ledě Kadaně a zvítězili přesvědčivě o tři branky. Navázali tak na domácí výhru s Třebíčí a posunuli se v tabulce již na šesté místo. Střelecky se nejlépe uvedl ...

Číst více
FANOUŠCI 18.10.2019

Přijďte si v sobotu 26.10. zabruslit do Edenu

Na zimním stadionu v Edenu se ve vybraných termínech v průběhu sezony koná veřejné bruslení. Aktuálně si můžete přijít zabruslit v sobotu 26.10. od 20:00 do 21:30, o dalších termínech budeme vždy ...

Číst více
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slovan Ústí nad Labem
HC Slavia Praha