6. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
13. srpen
Slavia Sokolov
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZPRÁVY Z KLUBU
11. září 2019

Do nové sezony vstupujeme v novém kabátu!

Čekání na novou sezonu bylo letos hodně dlouhé, už dnes večer to ale vypukne! Cestu za naším cílem, kterým je postup do play-off, začínáme od 18:00 v Edenu proti Ústí nad Labem. Tým doplnilo několik posil v čele s útočníkem Petrem Vampolou, novinky ale připravila Slavia i v online prostředí.

Nejvýraznější novinkou je kompletní redesign webových stránek. Kromě moderního vzhledu jsme při jejich tvorbě kladli důraz na jednoduchost, přehlednost a rychlý přístup k nejdůležitějším informacím a novinkám ve Slavii.

Velký prostor na webu dáváme našim mládežnickým týmům, od začátku této sezony můžete navíc sledovat všechny domácí zápasy juniorů a dorostenců živě i ze záznamu.

Nadále chceme, aby webové stránky sloužily jako komunikační kanál mezi klubem a fanoušky, i proto jsme před několika měsíci výrazně rozšířili sekci Ptejte se a všichni dotazovaní zde pravidelně odpovídají.

Naproti tomu jsme po dohodě s fanklubem na nový web již nezařadili diskusní fórum. Pro další komunikaci mezi sebou mohou fanoušci využít Diskuzi na stránkách www.sesivani.com, kde mají také možnost stát se členy fanklubu nebo se přihlásit na výjezd a podpořit nás na venkovních utkáních.

Diskutovat mohou fanoušci nadále i na sociálních sítích, na které pravidelně přispíváme a dali jsme jim hodně prostoru i na novém webu. Zároveň během sezony uspořádáme několik setkání, kde si rádi vyslechneme všechny názory a podněty.

Pro sociální sítě jsme rovněž připravili facelift. Veškeré zápasové grafiky budou v novém hávu a těšit se můžete i na zajímavé příspěvky ze zákulisí. Nezapomeňte nás sledovat na instagramu, facebooku či twitteru a odebírat naše videa na youtube kanále, abyste měli veškeré novinky z první ruky.

Slavii si v nejbližší době všimnete také v nové řadě seriálu Lajna, který se natáčel z velké části v Edenu a zahrálo si v něm i několik našich mladých hráčů. Příběhy trenéra Hrouzka (Jiří Langmajer), kustoda Franty (Michal Suchánek) a dalších můžete sledovat od 24. září na televizeseznam.cz.

Až večer vyjedeme na led k prvnímu zápasu nové sezony, na dresu nebude chybět naše tradiční červenobílá sešívaná kombinace. Přední části dominuje logo Slavie, které je tentokrát vyšívané a náš dres ještě více zdůrazňuje.

Doufáme, že se vám bude na našem novém webu i v Edenu líbit a budete nás v nadcházející sezoně Chance ligy podporovat. Těšíme se!

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
MLÁDEŽ 8.7.2020

Reprezentant Hrdlička: Národní tým mi hodně dal, od trenérů jsem měl důvěru

V loňské sezoně patřil mezi stabilní opory dorosteneckého týmu Slavie i reprezentace do 16 let. A nejinak tomu zřejmě bude i v nadcházejícím ročníku. Jakub Hrdlička se na konci července zúčastní ...

Číst více
A-TÝM 6.7.2020

Odpočítáváme speciální start sezony! Sledujte naše sociální sítě

Napětí stoupá a slávistická srdce zrychlují tep - novou sezonu odstartujeme v Edenu přípravným utkáním 6. srpna v 17:30. Speciální program odhalí i jedno velké překvapení. Potěšíme oko skalních ...

Číst více
ROZHOVORY 5.7.2020

Brož o studiu na vysoké škole: V zápřahu s hokejem se rozhodně nenudím

Slavia má ve svých řadách také několik hráčů, kteří studují na vysoké škole. Jedním z nich je útočník Jaroslav Brož, který v rozhovoru nastiňuje, jak jeho studium probíhá nebo jaké má cíle na ...

Číst více
MLÁDEŽ 3.7.2020

Chceme, aby kluci makali, ale zároveň se bavili hokejem, říká trenér dorostu Slížek

Dorostenci mají za sebou letní přípravu, v rámci níž se s týmem připravovala celá řada nových hráčů. Trenér Ladislav Slížek se v rozhovoru krátce ohlíží za uplynulým obdobím a nastiňuje představy pro ...

Číst více