5. srpen
Slavia Sparta
17:30
10. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
11. března 2021

František Pomahač slaví 52. narozeniny

Ve čtvrtek 11. března slaví své 52. narozeniny bývalý brankář a nynější sekretář mládeže František Pomahač, který je se Slavií neodmyslitelně spjatý už od dětství. Přejeme všechno nejlepší!

František Pomahač je už dvacet let zodpovědný za celou slávistickou mládež. Na Slavii přišel jako šestiletý kluk v roce 1975, kdy byl otevřen v Edenu zimní stadion. Nejdřív v sešívaném dresu chytal a od roku 1988 do roku 1994 působil v áčku – byl tedy také členem postupového kádru. Už při tom ale studoval vysokou školu a pomáhal na Slavii trénovat mládež.

Na přelomu tisíciletí v roce 2000 se pak ujal funkce sekretáře mládeže a od té doby řídí nejen koncepci výchovy mládeže na Slavii, ale hraje klíčovou roli i v rozvoji zázemí klubu. Sám se podílí na trénování různých mládežnických kategorií a jeho rukama tak prošli hráči jako Tomáš Hertl, Vladimír Sobotka, Roman Červenka, Andrej Nestrašil, Dominik Furch nebo Michal Birner.

Příběh Františka Pomahače si můžete přečíst v knize 120 let nejstaršího klubu, kterou si můžete koupit v klubovém fanshopu.

Autor Klub
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 12.6.2021

Od Chance ligy čekám kvalitní hokej. Bude se to řezat už od prvního kola, myslí si Knotek

Až v příštím týdnu vyjedou slávisté v rámci přípravy na novou sezonu na led, nebude u toho chybět ani nejnovější posila Tomáš Knotek. Jedenatřicetiletý útočník si zahraje v první lize po deseti ...

Číst více
A-TÝM 11.6.2021

Slávisté si zahráli fotbalové utkání proti účastníkovi okresního přeboru

Než vyjedou příští týden na led, zpestřili si hokejisté Slavie letní přípravu fotbalovým utkáním proti Kostelci u Křížků. S účastníkem okresního přeboru ve čtvrtek večer prohráli 2:4.

Číst více
A-TÝM 10.6.2021

Slavia získala posilu do útoku, do Edenu přichází Tomáš Knotek

Nejnovější posilou slávistické ofenzivy se stal Tomáš Knotek. Jedenatřicetiletý forvard má bohaté zkušenosti z extraligy, v poslední sezoně působil v nejvyšší francouzské lize.

Číst více
FANOUŠCI 4.6.2021

Přijďte si zahrát beach volejbal s hráči Slavie!

Pátý ročník beach volejbalového turnaje smíšených týmů hráčů a fanoušků se uskuteční na kurtech za sportovní halou Eden v úterý 22. června od 17:30. Zahrát si může každý bez rozdílu pohlaví, věku či ...

Číst více