19. září
Slavia Sokolov
17:00
23. září
Šumperk Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
11. srpna 2020

Informace pro fanoušky k prvnímu přípravnému utkání proti Sokolovu

Slavia odehraje ve čtvrtek v Edenu proti Sokolovu první přípravné utkání před novou sezonou Chance ligy. Vzhledem k nařízením Ministerstva zdravotnictví ČR bude kapacita stadionu pro tento zápas omezena počtem 500 diváků.

Cena vstupenky na přípravné utkání proti Sokolovu je 50 Kč, prodej bude zahájen v den zápasu v 16:30 u hlavního vstupu na stadion.

Fanoušci, kteří si zakoupili permanentní vstupenku na novou sezonu, mají přednostní právo pro nákup vstupenky, rezervace pro ně bude platná do 17:15.

Ve vnitřních prostorách stadionu je nutné dodržovat hygienická opatření - platí povinné zakrytí úst a nosu rouškou.

Vstupenky budou v prodeji bez určení konkrétních míst, ale sedadla budou upravena tak, jak je to vymezeno v nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR, tzn. k sezení bude k dispozici jen každá druhá řada a mezi diváky bude vždy jedno volné sedadlo bez ohledu na rodinné nebo jiné osobní vazby.

V sektoru na stání i v jiných prostorách zimního stadionu musí fanoušci dodržovat dvoumetrové rozestupy a nesmí se shlukovat po celou dobu přítomnosti.

Prosíme o důsledné dodržování těchto opatření a pokynů pořadatelské služby. V opačném případě bude klub nucen sektor na stání, případně celý stadion, pro následující zápasy uzavřít.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ZÁPASY - MLÁDEŽ 19.9.2020

Junioři porazili Olomouc, v prodloužení rozhodl Havrda

Šesté kolo Juniorské ligy akademií postavilo proti domácí Slavii Olomouc. Přestože měli Hanáci v posledních zápasech lepší formu, sešívaní dokázali zastavit sérii neúspěchů a v Edenu zvítězili 4:3 po ...

Číst více
A-TÝM 18.9.2020

Další těžká zkouška! Slavia vyzve lídra ze Sokolova

Tak to bude náročná šichta! Slavia se podruhé v tomto týdnu představí na domácí půdě, kde přivítá současného lídra prvoligové tabulky - sokolovský Baník. Do zápasu půjdou slávisté povzbuzeni ...

Číst více
A-TÝM 18.9.2020

Další posila do obrany! Za Slavii bude hrát Radek Jeřábek

Dvaadvacetiletý obránce Radek Jeřábek, který patřil v minulé sezoně ke klíčovým obráncům Vsetína, vyztuží slávistickou defenzivu. Kmenový hráč Sparty má do Edenu vyřízené hostování se střídavými ...

Číst více
SESTŘIHY 18.9.2020

Sestřih zápasu: Kladno - Slavia 2:4

Podívejte se na sestřih všech gólových momentů z předehrávky 6. kola Chance ligy. Slavia porazila kladenské Rytíře 4:2 po trefách Filipa Kuťáka, Filipa Vlčka, Petra Vampoly a Jaroslava Bednáře.

Přehrát video
×
Odehrané v 13:45 | Dor.
HC Slavia Praha
VSK Technika Brno
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Slavia Praha
HC Baník Sokolov
×
Odehrané v 10:30 | Jun.
HC Slavia Praha
HC Olomouc