6. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
13. srpen
Slavia Sokolov
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
27. května 2020

Jaroslav Bednář se bude připravovat se Slavií

V uplynulé sezoně sbíral v dresu Vrchlabí ve druhé lize více než dva body na zápas a s tímhle průměrem byl nejlepším hráčem celé soutěže. Jaroslav Bednář i ve svých třiačtyřiceti letech stále válí a ve hře je i jeho angažmá ve Slavii. Zatím se bude s naším týmem připravovat na novou sezonu.

Útočník Jaroslav Bednář patří mezi klubové legendy, v sešívaném dresu odehrál 467 zápasů, v nichž nasbíral 419 bodů, což z něj dělá druhého nejproduktivnějšího hráče slávistické historie.

„Na myšlenku kontaktovat Jardu mě přivedl Roman Červenka, poté jsem to dal na vědomí svým kolegům. Domluvili jsme se, že u nás absolvuje letní přípravu, především blok na ledě, a pak se ukáže co dál,” přibližuje Standa Tichý.

„Když jsme s Jardou seděli, líbilo se mi jeho vyjádření, že Slavii něco dluží a chtěl by jí to vrátit,” říká sportovní manažer Jiří Veber. Pokud nepočítáme rozlučkové derby Pavla Kolaříka, mohl by se Bednář objevit v červenobílých barvách po pěti letech.

„Potkal jsem se s novými trenéry, nastínili jsme si vzájemná očekávání a uvidíme. Půjdu si s klukama zacvičit, zaběhat, ale rozhodne se až na ledě. Tam se ukáže, co bych mohl, nebo nemohl zvládnout. Je to jenom o tom, zda na Slavii a na první ligu budu mít,“ řekl zkušený útočník v rozhovoru pro deník Sport.

Na základě rozhodnutí jeho samotného, sportovního manažera Jiřího Vebera a trenéra Martina Štrby se potom bude řešit jeho případné angažmá ve Slavii.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 5.7.2020

Brož o studiu na vysoké škole: V zápřahu s hokejem se rozhodně nenudím

Slavia má ve svých řadách také několik hráčů, kteří studují na vysoké škole. Jedním z nich je útočník Jaroslav Brož, který v rozhovoru nastiňuje, jak jeho studium probíhá nebo jaké má cíle na ...

Číst více
MLÁDEŽ 3.7.2020

Chceme, aby kluci makali, ale zároveň se bavili hokejem, říká trenér dorostu Slížek

Dorostenci mají za sebou letní přípravu, v rámci níž se s týmem připravovala celá řada nových hráčů. Trenér Ladislav Slížek se v rozhovoru krátce ohlíží za uplynulým obdobím a nastiňuje představy pro ...

Číst více
A-TÝM 30.6.2020

Přípravu jsme zaměřili na sílu a dynamiku, v sobotu byly běhy, přibližuje trenér Doležal

Sešívaným skončila v pondělí suchá část letní přípravy. Po osmi náročných týdnech je čeká krátká dovolená, po níž už vyjedou na led. Asistent trenéra Jiří Doležal vypráví v rozhovoru o uplynulém ...

Číst více
MLÁDEŽ 27.6.2020

Slavíček s Hrdličkou dostali pozvánku do reprezentace U17

Útočník Šimon Slavíček a obránce Jakub Hrdlička patřili v loňské sezoně mezi stabilní členy reprezentačního výběru do 16 let a nyní figurují i v nominaci na první akci reprezentační sedmnáctky. Tu ...

Číst více