9. srpen
Sparta Slavia
17:30
11. srpen
M. Boleslav Slavia
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
1. května 2017

Letní příprava začne ve středu, známy jsou první změny v kádru

Hokejisté Slavie se začnou připravovat na novou sezonu ve středu 3. května. Klub se dohodl na pokračování se stávajícím trenérským týmem, první novou tváří v kádru je zkušený obránce Kasík.

Hlavním trenérem pro nadcházející ročník WSM ligy zůstává Milan Razým, jeho asistentem Jan Srdínko. V pozici trenéra brankářů pokračuje i nadále Roman Málek.

Pod jejich vedením bude nově působit čtyřiatřicetiletý bek Jaroslav Kasík, který přichází do Slavie z Ústí nad Labem, kde byl v uplynulé sezoně nejproduktivnějším zadákem klubu. Ofenzivně laděný obránce má bohaté zkušenosti nejen z druhé nejvysší soutěže, ale i z české a slovenské extraligy.

Platné kontrakty z minulé sezony mají brankář Dominik Frodl a obránce Jan Novák, z juniorky se do A-týmu přesouvají obránce Dominik Valík a útočníci Denis Heldák a Aleš Furch. Novou smlouvu již podepsal útočník Petr Tejral.

S dalšími hráči se klub dohodl na nových kontraktech, k jejich podpisu dojde se zahájením letní přípravy. Jména následně zveřejníme na našich webových stránkách.

Slavii naopak opouštějí obránci Ronald Knot, který projevil zájem zahrát si extraligu a odchází do Mladé Boleslavi, a Jan Pohl, jenž se nakonec rozhodl zkusit štěstí v EBEL. V sešívaném dresu nebudou pokračovat ani Martin Bača a Petr Beránek, jimž skončila smlouva v Hradci Králové.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 27.5.2022

Uděláme vše pro to, abychom si za áčko zahráli, shodují se mladíci bojující o místo

Každý tým prochází před začátkem nové sezony změnami. Kromě hráčů, kteří již podepsali smlouvy, se o místo v kádru ucházejí i další. „Konkurence je tady velká, musíme se o šanci poprat,“ říká jeden z ...

Přehrát video
ROZHOVORY 26.5.2022

Práce s dětmi mě strašně naplňuje, říká Lukáš Žejdl o svojí nové trenérské roli

Příprava na novou sezonu je v plném proudu, Lukáš Žejdl je jedním s hráčů, kteří se připravují individuálně. „Lépe vím, na čem musím pracovat,“ popisuje opora sešívaných. V rozhovoru mimo jiné ...

Číst více
ROZHOVORY 24.5.2022

Dřív jsem proti Slavii nerad hrál, usmívá se nová posila Jakub Matyáš

Slávistickou defenzivu vyztužil po dvou ofenzivních obráncích důrazný Jakub Matyáš, který se v osmadvaceti letech připravuje na své první profesionální angažmá jinde než na Moravě. „Bude to pro mě ...

Číst více
A-TÝM 22.5.2022

Rozlosování Chance ligy: Slavia začne v Třebíči, poté hostí v Edenu Sokolov

Sešívaní odstartují novou sezonu Chance ligy ve středu 14. září na ledě Třebíče, v Edenu se poprvé představí v sobotu 17. září od 17:00 proti Sokolovu. Oproti minulému ročníku se zvyšuje počet zápasů ...

Číst více