5. srpen
Slavia Sparta
17:30
10. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
1. května 2017

Letní příprava začne ve středu, známy jsou první změny v kádru

Hokejisté Slavie se začnou připravovat na novou sezonu ve středu 3. května. Klub se dohodl na pokračování se stávajícím trenérským týmem, první novou tváří v kádru je zkušený obránce Kasík.

Hlavním trenérem pro nadcházející ročník WSM ligy zůstává Milan Razým, jeho asistentem Jan Srdínko. V pozici trenéra brankářů pokračuje i nadále Roman Málek.

Pod jejich vedením bude nově působit čtyřiatřicetiletý bek Jaroslav Kasík, který přichází do Slavie z Ústí nad Labem, kde byl v uplynulé sezoně nejproduktivnějším zadákem klubu. Ofenzivně laděný obránce má bohaté zkušenosti nejen z druhé nejvysší soutěže, ale i z české a slovenské extraligy.

Platné kontrakty z minulé sezony mají brankář Dominik Frodl a obránce Jan Novák, z juniorky se do A-týmu přesouvají obránce Dominik Valík a útočníci Denis Heldák a Aleš Furch. Novou smlouvu již podepsal útočník Petr Tejral.

S dalšími hráči se klub dohodl na nových kontraktech, k jejich podpisu dojde se zahájením letní přípravy. Jména následně zveřejníme na našich webových stránkách.

Slavii naopak opouštějí obránci Ronald Knot, který projevil zájem zahrát si extraligu a odchází do Mladé Boleslavi, a Jan Pohl, jenž se nakonec rozhodl zkusit štěstí v EBEL. V sešívaném dresu nebudou pokračovat ani Martin Bača a Petr Beránek, jimž skončila smlouva v Hradci Králové.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
A-TÝM 23.7.2021

Vstupenky na Spartu: Permanentkáři zdarma či se slevou a s přednostním právem

Slavia spouští předprodej na derby. V první vlně si mohou vyzvednout vstupenku online zdarma fanoušci, kteří si zakoupili permanentku v rámci balíčku Sešívané srdce nebo za plnou hodnotu, ve druhé ...

Číst více
A-TÝM 19.7.2021

Slávisté jsou po dvoutýdenní pauze opět na ledě

Po čtrnáctidenním volnu se hokejisté Slavie začínají v Edenu naplno připravovat na novou sezonu. První dva týdny je čeká tréninková dřina, ve třetím týdnu zahájí sérii přípravných duelů proti Spartě. ...

Číst více
MLÁDEŽ 19.7.2021

Junioři poprvé po pauze vyjeli na led, za týden je čeká první prověrka

Nejstarší mládežnická kategorie jako první zahájila přípravu na ledě před novou sezonou. První trénink absolvovali junioři všichni najednou, v dalších dnech budou převážně rozděleni na dvě skupiny. ...

Číst více
A-TÝM 10.7.2021

Chtěli mě i v extralize, ale na Slavii mi nic nechybí. Jsem tu spokojený, říká Slavíček

Před pár dny podepsal novou smlouvu, čímž minimálně pro následující sezonu potvrdil Šimon Slavíček setrvání ve Slavii. Velký talent českého hokeje má za sebou první zápasy v áčku, probojoval se na ...

Číst více