24. říjen
MLÁDEŽ
13. srpna 2019

Memoriál Jana "Čendy" Jiráka čeká za podpory Prahy už 22. ročník

Od středy 28. srpna do neděle 1. září se uskuteční už 22. ročník Memoriálu Jana "Čendy" Jiráka. Turnaje se zúčastní pět týmů hráčů 9. tříd. Kromě domácí Slavie přijaly pozvání týmy Sparty, Liberce, Jihlavy a slovenské Skalice. Turnaj se odehraje na zimním stadionu v Edenu za podpory hlavního města Prahy.

Autor David Mencl
PREVIEW 23.10.2019

Na hokej ve čtvrtek! Slavia hostí v Edenu Benátky

Tři výhry v řadě! Slávisté najeli po porážce v Prostějově na vítěznou vlnu a postupně srazili Třebíč, Kadaň i Ústí. Rozjetý tým hostí netradičně ve čtvrtek Benátky. Ty jsou sice až na 12. příčce, ...

MLÁDEŽ 23.10.2019

Představujeme nejlepší mládežníky za září 2019

Slavia i v této sezoně oceňuje každý měsíc nejlepší hráče v mládežnických kategoriích. Osm nejúspěšnějších hokejistů od deváté po druhou třídu se vám nyní představuje v krátkých rozhovorech.

SESTŘIHY 22.10.2019

Sestřih zápasu: Ústí - Slavia 2:4

Podívejte se na sestřih gólových okamžiků ze zápasu 16. kola Chance ligy mezi Ústí nad Labem a Slavií. Sešívaní zvítězili 4:2 a připsali si třetí výhru v řadě.

Přehrát video
FANOUŠCI 21.10.2019

Slavia pořádá o víkendech veřejné bruslení v Edenu

Přijďte si zabruslit ve vybraných dnech v průběhu sezony do Edenu! Aktuálně jsou vypsané tři sobotní termíny, o dalších budeme informovat vždy prostřednictvím našeho webu.

Dnes v 18:00 | Muži
HC Slavia Praha