6. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
13. srpen
Slavia Sokolov
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
21. června 2020

Mikeš Pekař nejmladším vítězem hráče měsíce v období karantény

Slavia pravidelně vyhlašuje nejlepší hráče v jednotlivých mládežnických kategoriích a nejinak tomu bylo i v období karantény, kdy hokejisté cvičili doma a plnili výzvy od svých trenérů. Hráčem ročníku 2013 se stal Mikeš Pekař, přečtěte si krátký dotazník.

Hráče měsíce ročníků 2005-2012 jsme představili ZDE.

Mikeš Pekař, ročník 2013

Jak bys zhodnotil uplynulou sezonu ve Slavii?
V uplynulé sezóně se mi nejvíce líbilo, že jsme začali hrát zápasy. Máme dobrou partu na trénincích a mám už pár kamarádů. Bavilo mě chodit bruslit na tréninky, které byly fakt super a trenéři nás toho na nich hodně naučili. Největší radost jsem měl, když mě trenér pochválil za to, co se mi povedlo.

Jaký jsi měl program a jak jsi trénoval během karantény?
V době karantény jsem nejvíce trénoval s taťkou a malým bráškou. Samotného mě to moc nebavilo, proto jsem se moc těšil, až to skončí.

Trénoval jsem nejvíce osmičky doma a další dovednosti s hokejkou, to bylo také nejlepší u dědy v garáži. Tam jsem také začal střílet, což je největší zábava. To jsem pak doma mohl jen venku, protože bydlíme v paneláku.

Z dalšího trénování bylo nejzábavnější skákání a posilování s žebříkem. Super byla všechna videa od trenéra a dalších kluků, kde byly různé věci, které jsem pak mohl dělat, to mě moc bavilo a bylo super, že jsme si to posílali přes telefon. Všichni kluci byli dobří a díky nim jsem taky cvičil.

Čeho bys chtěl dosáhnout v příští sezoně?
Na příští sezónu se moc těším, že budeme zase více bruslit a už se nemůžu dočkat, až zase budeme hrát zápasy. Chtěl bych se naučit více střílet na ledu, na to se těším asi nejvíc. Trenéři nám dělají skvělé tréninky, na kterých nás to určitě naučí. Také bych se chtěl naučit ještě rychleji bruslit. To mám také moc rád.


Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 5.7.2020

Brož o studiu na vysoké škole: V zápřahu s hokejem se rozhodně nenudím

Slavia má ve svých řadách také několik hráčů, kteří studují na vysoké škole. Jedním z nich je útočník Jaroslav Brož, který v rozhovoru nastiňuje, jak jeho studium probíhá nebo jaké má cíle na ...

Číst více
MLÁDEŽ 3.7.2020

Chceme, aby kluci makali, ale zároveň se bavili hokejem, říká trenér dorostu Slížek

Dorostenci mají za sebou letní přípravu, v rámci níž se s týmem připravovala celá řada nových hráčů. Trenér Ladislav Slížek se v rozhovoru krátce ohlíží za uplynulým obdobím a nastiňuje představy pro ...

Číst více
A-TÝM 30.6.2020

Přípravu jsme zaměřili na sílu a dynamiku, v sobotu byly běhy, přibližuje trenér Doležal

Sešívaným skončila v pondělí suchá část letní přípravy. Po osmi náročných týdnech je čeká krátká dovolená, po níž už vyjedou na led. Asistent trenéra Jiří Doležal vypráví v rozhovoru o uplynulém ...

Číst více
MLÁDEŽ 27.6.2020

Slavíček s Hrdličkou dostali pozvánku do reprezentace U17

Útočník Šimon Slavíček a obránce Jakub Hrdlička patřili v loňské sezoně mezi stabilní členy reprezentačního výběru do 16 let a nyní figurují i v nominaci na první akci reprezentační sedmnáctky. Tu ...

Číst více