1. prosinec
Jihlava Slavia
16:00
3. prosinec
Slavia Třebíč
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
21. června 2020

Mikeš Pekař nejmladším vítězem hráče měsíce v období karantény

Slavia pravidelně vyhlašuje nejlepší hráče v jednotlivých mládežnických kategoriích a nejinak tomu bylo i v období karantény, kdy hokejisté cvičili doma a plnili výzvy od svých trenérů. Hráčem ročníku 2013 se stal Mikeš Pekař, přečtěte si krátký dotazník.

Hráče měsíce ročníků 2005-2012 jsme představili ZDE.

Mikeš Pekař, ročník 2013

Jak bys zhodnotil uplynulou sezonu ve Slavii?
V uplynulé sezóně se mi nejvíce líbilo, že jsme začali hrát zápasy. Máme dobrou partu na trénincích a mám už pár kamarádů. Bavilo mě chodit bruslit na tréninky, které byly fakt super a trenéři nás toho na nich hodně naučili. Největší radost jsem měl, když mě trenér pochválil za to, co se mi povedlo.

Jaký jsi měl program a jak jsi trénoval během karantény?
V době karantény jsem nejvíce trénoval s taťkou a malým bráškou. Samotného mě to moc nebavilo, proto jsem se moc těšil, až to skončí.

Trénoval jsem nejvíce osmičky doma a další dovednosti s hokejkou, to bylo také nejlepší u dědy v garáži. Tam jsem také začal střílet, což je největší zábava. To jsem pak doma mohl jen venku, protože bydlíme v paneláku.

Z dalšího trénování bylo nejzábavnější skákání a posilování s žebříkem. Super byla všechna videa od trenéra a dalších kluků, kde byly různé věci, které jsem pak mohl dělat, to mě moc bavilo a bylo super, že jsme si to posílali přes telefon. Všichni kluci byli dobří a díky nim jsem taky cvičil.

Čeho bys chtěl dosáhnout v příští sezoně?
Na příští sezónu se moc těším, že budeme zase více bruslit a už se nemůžu dočkat, až zase budeme hrát zápasy. Chtěl bych se naučit více střílet na ledu, na to se těším asi nejvíc. Trenéři nám dělají skvělé tréninky, na kterých nás to určitě naučí. Také bych se chtěl naučit ještě rychleji bruslit. To mám také moc rád.


Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
A-TÝM 24.11.2020

Za necelý týden zpátky do zápasového tempa. Jsme v plné síle, hlásí Kuťák

Už za necelý týden se hokejisté Slavie vrátí do hry, v úterý je čeká zápas na ledě Jihlavy. Restartu se už nemůže dočkat ani útočník Filip Kuťák, který je s pěti body čtvrtým nejproduktivnějším ...

Číst více
HISTORIE KLUBU 24.11.2020

120 let nejstaršího klubu: Na Slavii jsem profesně vyrostl, říká bývalý trenér a manažer Herstus

S hokejem začínal Tomáš Herstus ve Spartě, později hrál i za 1. ČLTK Praha, ale přesto se nakonec nesmazatelně zapsal do sešívané historie. V 70. letech v ní působil jako hráč, pak se v roce 1990 ...

Číst více
HISTORIE KLUBU 22.11.2020

120 zajímavostí nejstaršího klubu: První milníky klubové historie

Slavia si v letošní sezoně připomíná 120 let od svého založení. Během nich zažila triumfy i neúspěchy, prošlo jí mnoho hráčů, trenérů a funkcionářů a ovlivnila životy několika generací fanoušků. ...

Číst více
FANOUŠCI 20.11.2020

Právě vyšla povinná četba každého slávisty!

Nová knížka 120 LET NEJSTARŠÍHO KLUBU určitě ozdobí i tvojí knihovnu! Doba nepřeje cestování ani vysedávání na tribuně nebo v baru, tak si sedni doma pod lampu a vydej se do historie Slavie.

Číst více