19. únor
Slavia Chomutov
18:00
22. únor
Slavia Havířov
17:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
30. září 2019

Můžeme porazit každého, říká kapitán dorostu Kluch

Slávističtí dorostenci jsou po šesti zápasech stále neporažení a kralují extralize. V čem tkví tajemství slávistického dorostu? V rozhovoru odpovídá kapitán týmu Tomáš Kluch.

Jste na prvním místě tabulky, jaký je to pocit?

Pocit je to samozřejmě skvělý, jsme rádi, že nám to tam padá a že vyhráváme. Celý tým pracuje výborně a obětavě a všichni táhneme za jeden provaz. Zatím jsou ty výsledky dobré, tak snad to dlouho vydrží.

Co stojí za progresem? Co se změnilo mezi loňskou a letošní sezónou?

Ten tým byl v minulé sezóně jiný, pár hráčů nám odešlo, ale zdá se mi, že právě to nás naopak více semklo, stmelilo a spojilo. Jsme jeden tým a je tady výborná parta.

Jak je pro celý tým důležitá právě ta skvělá parta? V zápasech vidíme, jak se celý tým na střídačce povzbuzuje.

Jo, tak parta je tady skvělá, každý tady bojuje za každého a je to určitě velmi důležitý faktor vítězství, možná ten nejdůležitější. Na střídačce se vždy hecujeme a chválíme a bavíme se o odehraných situacích.

„Jsme jeden tým a je tady výborná parta.“

Je něco speciálního, co musíš vždy jako kapitán udělat?

Kluci mi to usnadnili, jsou tady skvělí, takže ani žádné proslovy mít nemusím (ozývá se skandování zbytku týmu na znamení souhlasu). Všichni se vždy snažíme bojovat a zvítězit. Zatím to funguje, ani jednou jsme neprohráli.

Co se nesmí změnit, abyste nadále získávali tolik bodů? Je nějaký recept na neporazitelnost?

Určitě musíme dál hodně pracovat, zápas od zápasu, a taky nastupovat do každého utkání s pokorou. Když to všechno takhle bude pokračovat dál, tak můžeme porazit hodně týmů, vlastně každého.

Autor Michael Schuster
Nepřehlédněte
PREVIEW 18.2.2020

Přímá bitva o čtvrté místo! Slavia vyzve Piráty

Sešívaní v pondělí padli s Litoměřicemi a klesli na páté místo tabulky. Čtvrtý Chomutov však má pouze jednobodový náskok a budou to právě Piráti, kdo přijede do Edenu k dalšímu utkání nadstavbové ...

Číst více
OHLASY 18.2.2020

Vrdlovec po prohrané bitvě: Rozhodl náš nedůraz

Přestože v gólové přestřelce proti Stadionu vsítil Daniel Vrdlovec důležitou branku, na výhru jeho příspěvek nestačil. Slavia totiž prohrála těsným rozdílem 4:3. „Rozhodl nedůraz. Nepodali jsme ...

Číst více
OHLASY - VIDEO 17.2.2020

Gól bych vyměnil za výhru, hlásí Jelínek

Po šedesáti pěti sekundách zápasu s Litoměřicemi otevřel skóre, k výhře to ale nakonec nestačilo. Devatenáctiletý útočník Šimon Jelínek se trefil poprvé v sešívaném dresu, premiérový gól by ale ...

Přehrát video
ZÁPASY 17.2.2020

Vypjatý duel zvládly lépe Litoměřice

Dvě bitky, šest vyšších trestů a hromada emocí. Takový byl pondělní podvečer v Edenu, kde sice Slavia nad litoměřickým Stadionem brzy vedla, soupeř ale skóre dokázal otočit a i přes vyrovnání ve ...

Číst více