16. říjen
Slavia Třebíč
18:00
19. říjen
Kadaň Slavia
17:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
30. září 2019

Můžeme porazit každého, říká kapitán dorostu Kluch

Slávističtí dorostenci jsou po šesti zápasech stále neporažení a kralují extralize. V čem tkví tajemství slávistického dorostu? V rozhovoru odpovídá kapitán týmu Tomáš Kluch.

Jste na prvním místě tabulky, jaký je to pocit?

Pocit je to samozřejmě skvělý, jsme rádi, že nám to tam padá a že vyhráváme. Celý tým pracuje výborně a obětavě a všichni táhneme za jeden provaz. Zatím jsou ty výsledky dobré, tak snad to dlouho vydrží.

Co stojí za progresem? Co se změnilo mezi loňskou a letošní sezónou?

Ten tým byl v minulé sezóně jiný, pár hráčů nám odešlo, ale zdá se mi, že právě to nás naopak více semklo, stmelilo a spojilo. Jsme jeden tým a je tady výborná parta.

Jak je pro celý tým důležitá právě ta skvělá parta? V zápasech vidíme, jak se celý tým na střídačce povzbuzuje.

Jo, tak parta je tady skvělá, každý tady bojuje za každého a je to určitě velmi důležitý faktor vítězství, možná ten nejdůležitější. Na střídačce se vždy hecujeme a chválíme a bavíme se o odehraných situacích.

„Jsme jeden tým a je tady výborná parta.“

Je něco speciálního, co musíš vždy jako kapitán udělat?

Kluci mi to usnadnili, jsou tady skvělí, takže ani žádné proslovy mít nemusím (ozývá se skandování zbytku týmu na znamení souhlasu). Všichni se vždy snažíme bojovat a zvítězit. Zatím to funguje, ani jednou jsme neprohráli.

Co se nesmí změnit, abyste nadále získávali tolik bodů? Je nějaký recept na neporazitelnost?

Určitě musíme dál hodně pracovat, zápas od zápasu, a taky nastupovat do každého utkání s pokorou. Když to všechno takhle bude pokračovat dál, tak můžeme porazit hodně týmů, vlastně každého.

Autor Michael Schuster
Nepřehlédněte
A-TÝM 13.10.2019

Sestřih zápasu: Prostějov - Slavia 4:1

Podívejte se na sestřih nejzajímavějších okamžiků ze zápasu 13. kola Chance ligy v Prostějově, který jsme bohužel prohráli 1:4. O jediný náš gól se postaral kapitán Jan Novák, ale byla to opravdu ...

Přehrát video
ZÁPASY - MLÁDEŽ 12.10.2019

Dorost doma vítězný, hattrickem rozhodl Štancl

Slávističtí dorostenci jsou opět na vítězně vlně. Po čtvrteční prohře s Libercem vyzvali na domácím ledě hráče Havlíčkova Brodu a bez problémů zvítězili 5:0. Hattrickem se prezentoval útočník Jakub ...

Číst více
ZÁPASY 12.10.2019

Slavia zaspala úvod. S Jestřáby padla o tři góly

Smolný začátek, co ovlivnil celý zápas. Slávisty už v úvodní periodě srazily tři jestřábí branky, o které se podělili Nouza s Kafkou. Poté přidal čtvrtý zásah Žálčík a sešívaní museli mazat vysoké ...

Číst více
OHLASY 10.10.2019

Děláme z Edenu tvrz, těší Vampolu. Ryzákovi nabil na oba góly

Výhru nad nováčkem ze Sokolova sice gólově řídili obránci, velkou zásluhu na třech bodech měl ale i Petr Vampola. Zkušený útočník přesnými nahrávkami připravil oba Ryzákovy góly a zapsal dvě ...

Číst více