13. srpen
A-TÝM
22. července 2020

Na podporu čtrnáctileté Lindy se draží dresy Hertla a Sobotky

Sešívaní hokejisté Jindřich Barák a Jan Novák uspořádali o víkednu charitativní koncert na podporu čtrnáctileté Lindy. Vzhledem k nepříznivému počasí nedošlo přímo na místě na avizovanou dražbu podepsaných dresů Tomáše Hertla a Vladimíra Sobotky. Získat je proto můžete nyní v internetové aukci.

Do aukce můžete vstoupit ZDE.

Výtěžek bude ve spolupráci se společností Duha věnován čtrnáctileté Lindě, která je postižena těžkým autismem a má ADHD ve formě speciálních poruch jako jsou dyspraxie, dysgrafie, motorické postižení, dyslexie a myofunkční porucha.

Autor Jakub Mezlík
A-TÝM 6.8.2020

Představujeme naši novou vizuální identitu!

U příležitosti 120. výročí od založení klubu mění Slavia svoji vizuální identitu. Do nadcházející sezony vstoupíme s novou tváří, jejíž základem je logo odkazující na tradiční slávistické hodnoty.

ROZHOVORY 5.8.2020

První týden přípravy na ledě je vždycky peklo, svěřuje se Kuťák

Filip Kuťák přišel do Slavie koncem minulého léta a v průběhu sezóny si vybudoval náležitý respekt soupeřů. Teď se připravuje na svůj druhý ročník v Edenu, ve kterém by měl patřit k tahounům mužstva. ...

ZPRÁVY Z KLUBU 5.8.2020

Zemřel Ladislav Slížek, muž s velkým slávistickým srdcem

V nedožitých 72 letech zemřel Ladislav Slížek. V našem klubu zanechal stopu jako hráč, dlouholetý trenér a později i zaměstnanec. HC Slavia Praha vyjadřuje upřímnou soustrast všem pozůstalým.

ZPRÁVY Z KLUBU 4.8.2020

Novým spolumajitelem Slavie se stal Jiří Vlasák

HC Slavia Praha rozšiřuje akcionářskou strukturu. Novým spolumajitelem a členem představenstva se stal Jiří Vlasák, který získal od Standy Tichého desetiprocentní podíl v klubu.