17. prosinec
Chomutov Slavia
17:30
19. prosinec
Havířov Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
14. listopadu 2019

Nejlepší mládežníci pojedou za Romanem Červenkou do Švýcarska

Slavia vyhlašuje dlouhodobou soutěž pro hráče ročníků 2004-2009. Nejlepší hráč z každé kategorie od 5. třídy po dorost pojede na konci ledna na výlet do Rapperswilu za Romanem Červenkou. Mladí hokejisté Slavie navštíví i dva zápasy nejvyšší švýcarské ligy.

“Snažíme se, aby byli mladí hokejisté za své výkony a přístup odměňováni, proto pravidelně vyhlašujeme hráče měsíce od druhé až po devátou třídu. Letos jsme vymysleli speciální odměnu pro ty, kteří budou výborně pracovat celou sezonu,” vysvětluje sekretář mládeže František Pomahač.

Při výběru budou rozhodující nejen sportovní úspěchy jednotlivých hráčů, ale zároveň výsledky ve škole, práce pro tým a příkladná reprezentace klubu. Hlasovat o nejlepším zástupci ve své třídě budou moci i sami hráči.

Vybraná šestice poté navštíví jednoho z nejúspěšnějších slávistických odchovanců Romana Červenku v jeho aktuálním švýcarském působišti.

“Myslím si, že je to super nápad a věřím, že taková odměna bude pro kluky motivace, aby na sobě makali. Těším se, až nejlepší mladé hráče poznám, slávisty ve Švýcarsku moc rád uvidím,” říká Červenka.

Výlet pro nejlepší hráče mládeže je naplánovaný na 30. a 31. ledna, slávisté se potkají s Romanem Červenkou a navštíví zápasy Rapperswil - Ambri Piotta a Zug - Rapperswil.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 13.12.2019

Miloš Říha: Cílem bude vyhrát každý následující zápas

Slavia zakončila úvodní část Chance ligy na výborném pátém místě a zajistila si účast minimálně v předkole play-off. Cesta za vysněným cílem nebyla vždy jednoduchá, za odvedené výkony si ale hráči ...

Číst více
MLÁDEŽ 14.12.2019

Dorost hraje v Edenu s Chomutovem, sledujte přímý přenos

Slávistickým dorostencům patří v nadstavbové části ve skupině o play-off 7. místo, ale čelu tabulky jsou na dostřel - na třetí Vary ztrácí pouhých pět bodů. O posun výš budou svěřenci Ladislava ...

Číst více
FANOUŠCI 12.12.2019

Termíny veřejného bruslení! O svátcích zdarma i s hráči A-týmu

Přijďte si zabruslit ve vybraných termínech do Edenu! Aktuálně jsou vypsané dvě předvánoční soboty, mezi svátky pak můžete dorazit v rámci Týdne sportu zdarma. V neděli 29. prosince si od 11:15 do ...

Číst více
A-TÝM 11.12.2019

Stáhněte si zápasy Slavie do svého kalendáře v mobilu či v počítači

Přihlaste se k odběru kalendáře HC Slavia Praha do vašeho mobilu, tabletu či PC a nezmeškejte jediné utkání! Aktualizovaný rozpis budete mít vždy po ruce a budete přesně vědět, kdy sešívaní hrají své ...

Číst více
×
Dnes v 17:15 | Jun.
HC Dynamo Pardubice
HC Slavia Praha