6. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
13. srpen
Slavia Sokolov
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
14. listopadu 2019

Nejlepší mládežníci pojedou za Romanem Červenkou do Švýcarska

Slavia vyhlašuje dlouhodobou soutěž pro hráče ročníků 2004-2009. Nejlepší hráč z každé kategorie od 5. třídy po dorost pojede na konci ledna na výlet do Rapperswilu za Romanem Červenkou. Mladí hokejisté Slavie navštíví i dva zápasy nejvyšší švýcarské ligy.

“Snažíme se, aby byli mladí hokejisté za své výkony a přístup odměňováni, proto pravidelně vyhlašujeme hráče měsíce od druhé až po devátou třídu. Letos jsme vymysleli speciální odměnu pro ty, kteří budou výborně pracovat celou sezonu,” vysvětluje sekretář mládeže František Pomahač.

Při výběru budou rozhodující nejen sportovní úspěchy jednotlivých hráčů, ale zároveň výsledky ve škole, práce pro tým a příkladná reprezentace klubu. Hlasovat o nejlepším zástupci ve své třídě budou moci i sami hráči.

Vybraná šestice poté navštíví jednoho z nejúspěšnějších slávistických odchovanců Romana Červenku v jeho aktuálním švýcarském působišti.

“Myslím si, že je to super nápad a věřím, že taková odměna bude pro kluky motivace, aby na sobě makali. Těším se, až nejlepší mladé hráče poznám, slávisty ve Švýcarsku moc rád uvidím,” říká Červenka.

Výlet pro nejlepší hráče mládeže je naplánovaný na 30. a 31. ledna, slávisté se potkají s Romanem Červenkou a navštíví zápasy Rapperswil - Ambri Piotta a Zug - Rapperswil.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
MLÁDEŽ 3.7.2020

Chceme, aby kluci makali, ale zároveň se bavili hokejem, říká trenér dorostu Slížek

Dorostenci mají za sebou letní přípravu, v rámci níž se s týmem připravovala celá řada nových hráčů. Trenér Ladislav Slížek se v rozhovoru krátce ohlíží za uplynulým obdobím a nastiňuje představy pro ...

Číst více
A-TÝM 30.6.2020

Přípravu jsme zaměřili na sílu a dynamiku, v sobotu byly běhy, přibližuje trenér Doležal

Sešívaným skončila v pondělí suchá část letní přípravy. Po osmi náročných týdnech je čeká krátká dovolená, po níž už vyjedou na led. Asistent trenéra Jiří Doležal vypráví v rozhovoru o uplynulém ...

Číst více
MLÁDEŽ 27.6.2020

Slavíček s Hrdličkou dostali pozvánku do reprezentace U17

Útočník Šimon Slavíček a obránce Jakub Hrdlička patřili v loňské sezoně mezi stabilní členy reprezentačního výběru do 16 let a nyní figurují i v nominaci na první akci reprezentační sedmnáctky. Tu ...

Číst více
A-TÝM 26.6.2020

Na Plzeň jsem byl v kotli, říká fotbalový fanoušek Dávid Kohút

Za hokejovou Slavii hraje, té fotbalové fandí. Útočník Dávid Kohút je už několik let věrným příznivcem sešívaných. Nechyběl ani na posledním zápase s Plzní, po kterém červenobílý celek oslavil zisk ...

Číst více