5. srpen
Slavia Sparta
17:30
10. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
29. dubna 2020

Nová smlouva pro kapitána! Novák povede Slavii do boje i v příští sezoně

V uplynulém ročníku převzal obránce Jan Novák ocenění za 800 odehraných zápasů v sešívaném dresu a tuhle metu chystá ještě posunout. Jedenačtyřicetiletý zkušený matador se dohodl s vedením klubu na pokračování v Edenu.

Příští sezona bude jeho sedmnáctá v barvách Slavie. V áčku debutoval jako osmnáctiletý už v roce 1997 a od té doby si v 803 zápasech připsal 77 gólů a 226 asistencí. V historických tabulkách je sedmým nejproduktivnějším hráčem klubu a po Petru Kadlecovi druhý mezi obránci.

„Honza je obrovská osobnost našeho klubu, lídr, který si odvádí svoji práci na ledě i mimo led. Vnímám, že jako kapitán má velký přínos i v komunikaci s fanoušky, a jsme moc rádi, že přijal naši nabídku na pokračování,” říká sportovní manažer Jiří Veber.

Jako kapitán vedl Novák sešívané do boje v posledních třech sezonách a díky jeho vztahu ke klubu je jasnou volbou i pro ten příští.

„Slavia je moje srdcová záležitost a odehrát za ni jakýkoliv zápas je pro mě ctí. Už se těším na další spolupráci a novou sezonu,” neskrývá nadšení zkušený obránce, který byl v uplynulém ročníku zároveň nejvytěžovanějším hráčem týmu.

Ocenění za svoji práci se dočkal i na webu hokej.cz, který ho v žebříčku TOP 100 hráčů Chance ligy zařadil na 26. místo. (O slávistech v žebříčku jsme psali zde)

Velký rozhovor s Janem Novákem přineseme na webu během čtvrtka. Dozvíte se mimo jiné, jak vznikala jeho instagramová videa nebo jak prožíval záznamy zápasů Slavie z mistrovské sezony, které běžely nedávno v televizi.

Potvrzení hráči pro sezonu 2020/21

Brankáři: Roman Málek, Martin Michajlov
Obránci: Tomáš Duda, Tadeáš Hejda, Jan Novák, Dominik Valík
Útočníci: Jiří Doležal, Dávid Kohút, Filip Kuťák, Martin Ondráček, David Šteiner, Filip Vlček, Daniel Vrdlovec

(V seznamu jsou pouze hráči, jejichž podpisy smluv byly již oficiálně zveřejněny na webu.)

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
A-TÝM 23.7.2021

Vstupenky na Spartu: Permanentkáři zdarma či se slevou a s přednostním právem

Slavia spouští předprodej na derby. V první vlně si mohou vyzvednout vstupenku online zdarma fanoušci, kteří si zakoupili permanentku v rámci balíčku Sešívané srdce nebo za plnou hodnotu, ve druhé ...

Číst více
A-TÝM 19.7.2021

Slávisté jsou po dvoutýdenní pauze opět na ledě

Po čtrnáctidenním volnu se hokejisté Slavie začínají v Edenu naplno připravovat na novou sezonu. První dva týdny je čeká tréninková dřina, ve třetím týdnu zahájí sérii přípravných duelů proti Spartě. ...

Číst více
MLÁDEŽ 19.7.2021

Junioři poprvé po pauze vyjeli na led, za týden je čeká první prověrka

Nejstarší mládežnická kategorie jako první zahájila přípravu na ledě před novou sezonou. První trénink absolvovali junioři všichni najednou, v dalších dnech budou převážně rozděleni na dvě skupiny. ...

Číst více
A-TÝM 10.7.2021

Chtěli mě i v extralize, ale na Slavii mi nic nechybí. Jsem tu spokojený, říká Slavíček

Před pár dny podepsal novou smlouvu, čímž minimálně pro následující sezonu potvrdil Šimon Slavíček setrvání ve Slavii. Velký talent českého hokeje má za sebou první zápasy v áčku, probojoval se na ...

Číst více