8. srpen
Slavia Kolín
17:30
15. srpen
Sokolov Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
26. května 2023

Novým trenérem juniorů Slavie je Luboš Jenáček

Hlavním trenérem slávistických juniorů pro nadcházející sezonu se stal Luboš Jenáček, padesátiletý kouč s řadou trenérských zkušeností u mládežnických i seniorských týmů. Jeho asistentem bude Tomáš Chludil.

„Naším cílem je postoupit s juniorkou do extraligy. Nebude to jednoduché, ale na výzvu ve Slavii se těším,” říká na začátku svojí mise Luboš Jenáček, který dal Edenu přednost před angažmá ve slovenské extralize.

„Měl jsem dvě nabídky na trénování chlapů, jednu z nich z Nových Zámků, která byla hodně lákavá, ale Slavia se ozvala první, já jsem jí dal své slovo a nechtěl jsem ho porušit,” přibližuje kouč, který se poprvé vydává trénovat mimo Valašsko.

Rozhovor s novým hlavním trenérem juniorů přineseme na webu v průběhu víkendu.

Jenáčkova trenérská kariéra je spojená především se Vsetínem, kde vedl dorostence i juniory, dlouhé roky byl asistentem u A-týmu, a to jak ve druhé lize, tak po postupu i v Chance lize. Poslední dva roky působil ve Zlíně u juniorů i A-týmu.

Bývalý útočník si zahrál extraligu za Zlín, Vsetín či Třinec, dále působil také v Táboře, Kralupech nad Vltavou či Uherském Hradišti.

Jeho dva synové jsou pokračovateli hokejového klanu Jenáčků, na rozdíl od svého otce ale hrají v obraně. Čtyřiadvacetiletý Jakub pomohl v uplynulé sezoně Znojmu k postupu do Chance ligy, o dva a půl roku mladší Šimon obléká dres Vsetína.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 30.5.2023

Chci si zahrát v prosinci na mistrovství světa, hlásí Lukáš Strnad

Sbírat další zkušenosti, podávat dobré výkony a vybojovat si účast na juniorském světovém šampionátu, to jsou cíle Lukáše Strnada pro nadcházející sezonu. „Byl by to největší úspěch v mojí kariéře,” ...

Číst více
ROZHOVORY 28.5.2023

Poprvé mimo Moravu? Změna, ale moc se těším, říká Jenáček. Cílem je postup

Nový trenér slávistických juniorů Luboš Jenáček se po více než patnácti letech trénování na Valašsku přesouvá do Prahy, angažmá ve Slavii dokonce upřednostnil před extraligou mužů na Slovensku. V ...

Číst více
A-TÝM 25.5.2023

Přípravná utkání: Do Edenu přijede Kladno, generálka v Mladé Boleslavi

Slavia má před startem Chance ligy devět potvrzených přípravných utkání. Vedle extraligových a prvoligových týmů vyzvou sešívaní také Letňany.

Číst více
ZPRÁVY Z KLUBU 22.5.2023

Permice na sezonu 2023/24 v prodeji! Benefity pro každého

Až 30% sleva oproti běžnému nákupu vstupenek, stálé místo na stadionu nebo šála jako dárek. To jsou výhody pro vás, naše nejvěrnější fanoušky, při nákupu permanentky. Pokud to stihnete do 30. června, ...

Číst více