8. srpen
Slavia Kolín
17:30
15. srpen
Sokolov Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
29. září 2012

O Červenku stojí Lev. Chceme ho udržet co nejdéle, reaguje Růžička

V každém zápase dokazuje, že je prostě extratřída. Spolu s další hvězdou z NHL Vladimírem Sobotkou drtí Roman Červenka jednoho soupeře za druhým, naposledy odnesly jejich řádění mistrovské Pardubice. Jak dlouho ale snajpr s číslem deset ve Slavii vlastně vydrží? Zlanařit ho hodlá Lev Praha. "Zatím se mi nikdo neozval," prohlásil trenér a generální manažer červenobílých Vladimír Růžička.

Romanova hráčská práva pro KHL vlastnil ještě nedávno jeho bývalý klub Avangard Omsk, ten je ale tento týden prodal pražskému Lvu. A tak hned začaly sršet spekulace, zda se hbitý střelec nebude z Edenu brzy stěhovat. Nic takového však nejspíš nehrozí.

"S Romanem jsme domluveni do 15. října a do té doby s nikým jednat ani nechci. Poté si spolu sedneme a probereme, co bude dál. Cílem Slavie je však jednoznačně to, aby za nás hrál co nejdéle. Je to náš klíčový hráč a já doufám, že minimálně do sedmého listopadu, tedy do reperezentační přestávky, ho v klubu udržíme," konstatoval Vladimír Růžička.

Sám Červenka už po utkání v Pardubicích naznačil, že z Vršovic nikam nepospíchá. "Zatím bych chtěl zůstat ve Slavii, mám nějakou dohodu s Vláďou Růžičkou,“ uvedl s tím, že ho Lev dosud nijak nekontaktoval. To samé ostatně platí i o šéfu Slavie.

"Nikdo mi odtamtud nevolal. Ale já hlavně do toho 15. října s nikým jednat ani nemusím, potom to už bude hlavně o Romanovi. V KHL se točí obrovské peníze, to je jasné. Znovu ale říkám, že bych byl rád, aby nám pomohl v co nejvíce zápasech," uzavřel trenér Růžička.

Autor OH
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 30.5.2023

Chci si zahrát v prosinci na mistrovství světa, hlásí Lukáš Strnad

Sbírat další zkušenosti, podávat dobré výkony a vybojovat si účast na juniorském světovém šampionátu, to jsou cíle Lukáše Strnada pro nadcházející sezonu. „Byl by to největší úspěch v mojí kariéře,” ...

Číst více
ROZHOVORY 28.5.2023

Poprvé mimo Moravu? Změna, ale moc se těším, říká Jenáček. Cílem je postup

Nový trenér slávistických juniorů Luboš Jenáček se po více než patnácti letech trénování na Valašsku přesouvá do Prahy, angažmá ve Slavii dokonce upřednostnil před extraligou mužů na Slovensku. V ...

Číst více
A-TÝM 25.5.2023

Přípravná utkání: Do Edenu přijede Kladno, generálka v Mladé Boleslavi

Slavia má před startem Chance ligy devět potvrzených přípravných utkání. Vedle extraligových a prvoligových týmů vyzvou sešívaní také Letňany.

Číst více
ZPRÁVY Z KLUBU 22.5.2023

Permice na sezonu 2023/24 v prodeji! Benefity pro každého

Až 30% sleva oproti běžnému nákupu vstupenek, stálé místo na stadionu nebo šála jako dárek. To jsou výhody pro vás, naše nejvěrnější fanoušky, při nákupu permanentky. Pokud to stihnete do 30. června, ...

Číst více