21. září
Č. Budějovice Slavia
16:00
23. září
Slavia Přerov
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
5. února 2016

POHLEDEM STATISTIK: Krstev odehrál téměř pětadvacet minut

Přestože se proti Jihlavě sešívaným příliš nedařilo, několik individuálních výkonů stojí za zmínku. Třeba střelecká aktivita Jánose Vase, který prověřil brankáře soupeře hned sedmkrát. Ani jednou se ale neradoval z gólu. Obránce Angel Krstev zase naskakoval na led skoro každé druhé střídání, byl tak nejvytíženějším slávistou.

Obránce s třiasedmdesátkou na dresu strávil proti Jihlavě na ledě téměř pětadvacet minut. Největší porci času posbíral hned během první třetiny, kdy nastupoval i v přesilovkách a oslabeních. Na svém kontě tak měl necelých deset minut. V tomto směru tak neměl mezi spoluhráči konkurenci.

Dalšími hodně vytíženými hráči byli útočníci. Celkové třetí místo obsadil Milan Mikulík, který stihl odehrát přes dvaadvacet minut. Druhý pak byl János Vas, ten posbíral ještě o minutu více než Mikulík. Oba totiž trávili na ledě čas během početních výhod i nevýhod a po určitou dobu se také snažili o vyrovnání v závěrečném tlaku.

Střelecká aktivita bez úspěchu

7
Tolikrát vystřelil v duelu s Jihlavou János Vas

Červenobílí odehráli s Jihlavou vyrovnané utkání, co se týče počtu střel. V proměňování svých příležitostí ale byla Dukla lepší. Nejvíce možností na skórování v sešívaném dresu měl János Vas, který ovšem ani jednou ze sedmi pokusů neuspěl. Do popředí v počtu střel se dostal i obránce Milan Hruška, který Honzíka prověřil pětkrát.

Nebezpečné pokusy měl i další člen defenzivních řad, který na svém dresu nosí čtyřku. Po každé Knotově ráně se slávisté dostali k dorážkám, ani jedna ale v síti neskončila. Pražané se nakonec radovali po situaci, kdy se to méně čekalo. Jediným, kdo se dokázal prosadit byl Pavel Kašpařík, který po akci od pravého mantinelu procedil kotouč Honzíkovou výstrojí.

Vhazování doménou slávistou

János Vas na buly

Většina sešívaných útočníků, kteří absolvovali alespoň jedno buly, byla úspěšnější než soupeř. Jen Tuominenovi se tentokrát nedařilo. Ostatní hráči ale přesáhli padesátiprocentní hranici, mezi úspěšné se zařadil i Andres, který, podobně jako Bahenský, vyhrál jediné vhazování, ke kterému se postavil.

Úplně nejúspěšnějším hráčem na buly byl Milan Mikulík - ten na pozici křídla absolvoval sedm vhazování. Pět z nich vyhrál, čímž dosáhl úspěšnosti přes sedmdesát procent. Dobrou úspěšnost přes šedesát procent si připsal David Šafránek a János Vas.

Autor David Mencl
Nepřehlédněte
A-TÝM 19.9.2019

Sestřih zápasu: Slavia - Jihlava 2:1

Podívejte se na sestřih ze zápasu 4. kola Chance ligy. Slavia porazila v Edenu Jihlavu 2:1 a poprvé v letošní sezoně získala všechny tři body. O góly se postarali Aleš Furch a Tomáš Šmerha.

Přehrát video
A-TÝM 17.9.2019

Sešívaná sobota! S fotbalovým lístkem či permicí na Porubu zdarma

Slavia posouvá termín zápasu 28. září proti Porubě na dřívější čas, aby fanoušci pohodlně stihli večerní fotbalové utkání. Sobotní hokejový duel odehrajeme místo původně plánovaných 17 hodin už od ...

Číst více
OHLASY 19.9.2019

Michajlov: Druhá třetina mě nabila, věděl jsem, že to udržíme

Pod první výhrou za tři body se výraznou měrou podepsal vedle střelců i slávistický brankář. Martin Michajlov pochytal šestatřicet střel soupeře a za svá záda pustil jen jednu. Hlavně ve druhé ...

Číst více
OHLASY - VIDEO 18.9.2019

Šmerha: Bojovat o každý metr a nenechat si nic líbit, takhle musíme hrát

Sešívaní ve čtvrtém kole Chance ligy poprvé získali všechny tři body, když doma dokázali udolat favorizovanou Jihlavu 2:1. Jedním ze střelců byl i útočník Tomáš Šmerha, který před kamerou zhodnotil ...

Přehrát video
Nepřehlédněte
×
Dnes v 17:30 | Dor.
HC Dukla Jihlava
HC Slavia Praha