26. únor
Vsetín Slavia
17:30
29. únor
Slavia Poruba
15:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
5. února 2016

POHLEDEM STATISTIK: Krstev odehrál téměř pětadvacet minut

Přestože se proti Jihlavě sešívaným příliš nedařilo, několik individuálních výkonů stojí za zmínku. Třeba střelecká aktivita Jánose Vase, který prověřil brankáře soupeře hned sedmkrát. Ani jednou se ale neradoval z gólu. Obránce Angel Krstev zase naskakoval na led skoro každé druhé střídání, byl tak nejvytíženějším slávistou.

Obránce s třiasedmdesátkou na dresu strávil proti Jihlavě na ledě téměř pětadvacet minut. Největší porci času posbíral hned během první třetiny, kdy nastupoval i v přesilovkách a oslabeních. Na svém kontě tak měl necelých deset minut. V tomto směru tak neměl mezi spoluhráči konkurenci.

Dalšími hodně vytíženými hráči byli útočníci. Celkové třetí místo obsadil Milan Mikulík, který stihl odehrát přes dvaadvacet minut. Druhý pak byl János Vas, ten posbíral ještě o minutu více než Mikulík. Oba totiž trávili na ledě čas během početních výhod i nevýhod a po určitou dobu se také snažili o vyrovnání v závěrečném tlaku.

Střelecká aktivita bez úspěchu

7
Tolikrát vystřelil v duelu s Jihlavou János Vas

Červenobílí odehráli s Jihlavou vyrovnané utkání, co se týče počtu střel. V proměňování svých příležitostí ale byla Dukla lepší. Nejvíce možností na skórování v sešívaném dresu měl János Vas, který ovšem ani jednou ze sedmi pokusů neuspěl. Do popředí v počtu střel se dostal i obránce Milan Hruška, který Honzíka prověřil pětkrát.

Nebezpečné pokusy měl i další člen defenzivních řad, který na svém dresu nosí čtyřku. Po každé Knotově ráně se slávisté dostali k dorážkám, ani jedna ale v síti neskončila. Pražané se nakonec radovali po situaci, kdy se to méně čekalo. Jediným, kdo se dokázal prosadit byl Pavel Kašpařík, který po akci od pravého mantinelu procedil kotouč Honzíkovou výstrojí.

Vhazování doménou slávistou

János Vas na buly

Většina sešívaných útočníků, kteří absolvovali alespoň jedno buly, byla úspěšnější než soupeř. Jen Tuominenovi se tentokrát nedařilo. Ostatní hráči ale přesáhli padesátiprocentní hranici, mezi úspěšné se zařadil i Andres, který, podobně jako Bahenský, vyhrál jediné vhazování, ke kterému se postavil.

Úplně nejúspěšnějším hráčem na buly byl Milan Mikulík - ten na pozici křídla absolvoval sedm vhazování. Pět z nich vyhrál, čímž dosáhl úspěšnosti přes sedmdesát procent. Dobrou úspěšnost přes šedesát procent si připsal David Šafránek a János Vas.

Autor David Mencl
Nepřehlédněte
OHLASY - VIDEO 22.2.2020

Novák o 300. bodu: Je to pro mě čest

Pouze šest hokejistů si před sobotním duelem s Havířovem připsalo v dresu Slavie 300 a více bodů. V utkání proti AZetu se k nim připojil kapitán sešívaných Jan Novák, když nahrával na vyrovnávací gól ...

Přehrát video
ZÁPASY 22.2.2020

Novákův 300. bod nepomohl. Slavia padla s Havířovem

Ani ve třetím domácím utkání v řadě to nevyšlo. Hokejisté Slavie odcházejí opět s prázdnou, tentokrát nestačili těsným poměrem 2:3 na Havířov. K vítězství nepomohl ani 300. bod Jana Nováka v ...

Číst více
A-TÝM 21.2.2020

Sešívaná sobota je tady! Fotbal, hokej a vstupenky zdarma

Sešívaná sobota je opět tady! V sobotu 22. února hostí fotbalisté od 14:30 Opavu, o dvě a půl hodiny později pak bude vhozeno úvodní buly hokejového zápasu Slavia - Havířov. Pro fotbalové fanoušky je ...

Číst více
FANOUŠCI 20.2.2020

Vydražte si hraný dres z projektu Legenda legendám

Na webu www.sportovniaukce.cz odstartovala dražba dresů z projektu Legenda legendám, v rámci něhož nastoupili slávisté s podobiznou Petra Kadlece na hrudi během rozbruslení a první třetiny zápasu v ...

Číst více