17. prosinec
Chomutov Slavia
17:30
19. prosinec
Havířov Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
15. července 2019

Permanentky na novou sezonu v prodeji. S dárkem a výhodněji!

Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu byl zahájen! Online si je můžete zakoupit již nyní, osobní prodej v Edenu odstartuje v pondělí 5. srpna. V rámci základní části Chance ligy odehraje Slavia o jeden zápas více než v uplynulé sezoně, ceny ovšem zůstávají na stejné úrovni. Svoji permici tak získáte ještě výhodněji a navíc získáte zdarma 2 vstupenky na vršovické fotbalové derby a dárkovou tašku produktů od společnosti Brick.

  • DÁREK: Dvě vstupenky na zápas Slavia - Bohemians (24.8., termín se může v rámci víkendu změnit) získá každý fanoušek, který si zakoupí permanentní vstupenku do 22. srpna, dárkovou tašku produktů od společnosti Brick obdrží každý. Vstupenky zašleme všem fanouškům e-mailem nejpozději 3 dny před začátkem fotbalového utkání.

  • RODINNÁ PERMANENTKA: Nově jsme do nabídky zařadili balíček rodinných permanentek, který si mohou zakoupit rodiny s dětmi (2+1, 2+2) za ještě výhodnější cenu. Tato nabídka platí při nákupu osobně v Edenu.

  • OPCE: Opce na místa stávajícím permanentkářům platí do 1. září 2019. Pro uplatnění je nutné prodloužit si permanentku na místě nebo zadat v on-line systému číslo vaší permanentky. Od 2. září 2019 budou všechna místa volně prodejná i ostatním fanouškům.

  • STÁVAJÍCÍ KARTY: Pokud fanoušci využijí permanentní kartu z loňské sezony a nebudou žádat o vydání nové, získají navíc slevu 50 Kč z ceny permice.

  • CENY: Přehled cen a kompletní informace najdete v sekci Permanentky. Naleznete zde také srpnovou otevírací dobu pro osobní prodej.

  • PRODEJNÍ APLIKACE: Permanentky si můžete ONLINE zakoupit ZDE. Veškeré dotazy k prodeji vám rádi zodpovíme na e-mailu klub@hc-slavia.cz.

    Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
FANOUŠCI 12.12.2019

Termíny veřejného bruslení! O svátcích zdarma i s hráči A-týmu

Přijďte si zabruslit ve vybraných termínech do Edenu! Aktuálně jsou vypsané dvě předvánoční soboty, mezi svátky pak můžete dorazit v rámci Týdne sportu zdarma. V neděli 29. prosince si od 11:15 do ...

Číst více
A-TÝM 11.12.2019

Stáhněte si zápasy Slavie do svého kalendáře v mobilu či v počítači

Přihlaste se k odběru kalendáře HC Slavia Praha do vašeho mobilu, tabletu či PC a nezmeškejte jediné utkání! Aktualizovaný rozpis budete mít vždy po ruce a budete přesně vědět, kdy sešívaní hrají své ...

Číst více
ROZHOVORY 10.12.2019

Rána jak z děla a otřes mozku! Nepamatuju si vůbec nic, říká Doležal

V listopadovém duelu na ledě Přerova přišel nešťastný střet, při kterém si Jiří Doležal přivodil otřes mozku. „Poslední věc, kterou si vybavuju, je gól, který dal Tomáš Šmerha. Pak šla naše pětka na ...

Číst více
A-TÝM 9.12.2019

Brož jede na kemp dvacítky před mistrovstvím světa!

I když byl původně jen mezi náhradníky, nedělní telefonát mu změnil plány. Útočník Jaroslav Brož byl dodatečně nominován do širšího kádru dvacítky před nadcházejícím mistrovstvím světa, které se koná ...

Číst více
×
Dnes v 17:00 | Jun.
Mountfield HK
HC Slavia Praha