Permanentky na novou sezonu v prodeji. S dárkem a výhodněji!

15.07.2019, Jakub Mezlík

Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu byl zahájen! Online si je můžete zakoupit již nyní, osobní prodej v Edenu odstartuje v pondělí 5. srpna. V rámci základní části Chance ligy odehraje Slavia o jeden zápas více než v uplynulé sezoně, ceny ovšem zůstávají na stejné úrovni. Svoji permici tak získáte ještě výhodněji a navíc získáte zdarma 2 vstupenky na vršovické fotbalové derby a dárkovou tašku produktů od společnosti Brick.

 
 

  • DÁREK: Dvě vstupenky na zápas Slavia - Bohemians (24.8., termín se může v rámci víkendu změnit) získá každý fanoušek, který si zakoupí permanentní vstupenku do 22. srpna, dárkovou tašku produktů od společnosti Brick obdrží každý. Vstupenky zašleme všem fanouškům e-mailem nejpozději 3 dny před začátkem fotbalového utkání.

  • RODINNÁ PERMANENTKA: Nově jsme do nabídky zařadili balíček rodinných permanentek, který si mohou zakoupit rodiny s dětmi (2+1, 2+2) za ještě výhodnější cenu. Tato nabídka platí při nákupu osobně v Edenu.

  • OPCE: Opce na místa stávajícím permanentkářům platí do 1. září 2019. Pro uplatnění je nutné prodloužit si permanentku na místě nebo zadat v on-line systému číslo vaší permanentky. Od 2. září 2019 budou všechna místa volně prodejná i ostatním fanouškům.

  • STÁVAJÍCÍ KARTY: Pokud fanoušci využijí permanentní kartu z loňské sezony a nebudou žádat o vydání nové, získají navíc slevu 50 Kč z ceny permice.

  • CENY: Přehled cen a kompletní informace najdete v sekci Permanentky. Naleznete zde také srpnovou otevírací dobu pro osobní prodej.

  • PRODEJNÍ APLIKACE: Permanentky si můžete ONLINE zakoupit ZDE. Veškeré dotazy k prodeji vám rádi zodpovíme na e-mailu klub@hc-slavia.cz.

    Názory FB uživatelů

     

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"