19. září
Slavia Sokolov
17:00
23. září
Šumperk Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
6. srpna 2020

Představujeme naši novou vizuální identitu!

U příležitosti 120. výročí od založení klubu mění Slavia svoji vizuální identitu. Do nadcházející sezony vstoupíme s novou tváří, jejíž základem je logo odkazující na tradiční slávistické hodnoty.

Inspirací pro jeho tvorbu bylo logo z nedávné minulosti, se kterým sešívaní dosáhli na první extraligové úspěchy, ovšem s cílem ještě více se přiblížit tradiční slávistické značce.

Dominantním prvkem nové vizuální identity je hvězda, která se prolíná dlouhou slávistickou historií. Na svých svetrech ji nosili zakladatelé klubu, první mušketýři, kteří vyrazili v roce 1909 do Chamonix, úspěšní hokejisté meziválečného období, bojovníci v nižších soutěžích i hráči, jenž vybojovali postup do extraligy.

„Hluboko kořeny, vysoko cíl.” To je nové motto vyjadřující hrdost na bohatou minulost, na níž navazuje poctivá práce v současnosti, která, jak pevně věříme, povede ke splnění dlouhodobých vysokých cílů.

V nadcházející sezoně bude Slavia používat zároveň speciální logo, kterým si připomene úctyhodnou tradici a 120. výročí od založení klubu.

Před utkáním proti Litoměřicím, které bylo bohužel zrušeno, měla proběhnout velká slavnostní show a zároveň se měli hráči poprvé představit v nových dresech, které mají nově bílou a červenou variantu a dominuje jim velké vyšité logo.

V nejbližších dnech vám představíme nové produkty ve fanshopu a spustíme zároveň prodej permanentek na příští sezonu.

Těšíme se až se opět společně uvidíme v Edenu!

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ZÁPASY - MLÁDEŽ 19.9.2020

Junioři porazili Olomouc, v prodloužení rozhodl Havrda

Šesté kolo Juniorské ligy akademií postavilo proti domácí Slavii Olomouc. Přestože měli Hanáci v posledních zápasech lepší formu, sešívaní dokázali zastavit sérii neúspěchů a v Edenu zvítězili 4:3 po ...

Číst více
A-TÝM 18.9.2020

Další těžká zkouška! Slavia vyzve lídra ze Sokolova

Tak to bude náročná šichta! Slavia se podruhé v tomto týdnu představí na domácí půdě, kde přivítá současného lídra prvoligové tabulky - sokolovský Baník. Do zápasu půjdou slávisté povzbuzeni ...

Číst více
A-TÝM 18.9.2020

Další posila do obrany! Za Slavii bude hrát Radek Jeřábek

Dvaadvacetiletý obránce Radek Jeřábek, který patřil v minulé sezoně ke klíčovým obráncům Vsetína, vyztuží slávistickou defenzivu. Kmenový hráč Sparty má do Edenu vyřízené hostování se střídavými ...

Číst více
SESTŘIHY 18.9.2020

Sestřih zápasu: Kladno - Slavia 2:4

Podívejte se na sestřih všech gólových momentů z předehrávky 6. kola Chance ligy. Slavia porazila kladenské Rytíře 4:2 po trefách Filipa Kuťáka, Filipa Vlčka, Petra Vampoly a Jaroslava Bednáře.

Přehrát video
×
Odehrané v 13:45 | Dor.
HC Slavia Praha
VSK Technika Brno
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Slavia Praha
HC Baník Sokolov
×
Odehrané v 10:30 | Jun.
HC Slavia Praha
HC Olomouc