23. leden
Slavia Přerov
15:00
26. leden
Slavia Jihlava
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZPRÁVY Z KLUBU
26. listopadu 2021

Rozlučka Jardy Bednáře a Marka Tomici se odkládá

Vzhledem k aktuální epidemické situaci v Česku a novým opatřením, která omezují počet diváků na stadionech, dochází k odložení speciálního rozlučkového zápasu Jaroslava Bednáře a Marka Tomici. Všechna domácí utkání Chance ligy proběhnou dle rozpisu.

„Mrzí nás, že nemůžeme uskutečnit rozlučkový zápas v původním termínu, ale rádi bychom pro naše legendy vytvořili důstojnou atmosféru a po dohodě s oběma hráči jsme se rozhodli tuto výjimečnou událost, na kterou měla dorazit řada známých osobností, za současné epidemické situace odložit. Věříme, že se současný stav v Česku brzy zlepší a utkání se odehraje ještě v průběhu letošní sezony,” přibližuje marketingový manažer Jakub Mezlík.

Na rozlučku byli mimo jiné pozváni Roman Červenka, Tomáš Vlasák, Viktor Ujčík, Michal Sup, Pavel Kolařík, Petr Kadlec, Jan Novák, Tomáš Žižka, Martin Ručinský, Petr Nedvěd, David Výborný, Jaroslav Hlinka, Petr Čajánek, Petr Ton, Jaroslav Modrý či fotbalisté Vladimír Šmicer, Patrik Berger, Horst Siegl a spousta dalších.

„Chtěl bych všem klukům poděkovat, že přijali naše pozvání a společně s Márou věříme, že dorazí i v novém termínu a užijeme si rozlučku i s fanoušky na tribunách,” říká útočník Jaroslav Bednář.

Jakmile bude znám nový termín rozlučkového zápasu, budeme fanoušky informovat prostřednictvím našeho webu a sociálních sítí, původně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Autor Klub
Nepřehlédněte
ZÁPASY 17.1.2022

Slavia bojovala marně, z Kolína se vrací bez bodů

Slávisté v rámci 38. kola Chance ligy zavítali na led Kolína a se soupeřem ze středních Čech prohráli. Kozlové zadělali na triumf už ve 4. minutě, kdy se ujali vedení. Poté přidali ještě jeden gól a ...

Číst více
A-TÝM 17.1.2022

Zápas Slavia - Šumperk odložen na neděli 13.2., soupeř je v karanténě

Utkání 39. kola Chance ligy Slavia - Šumperk, které se mělo hrát v Edenu ve středu 19. ledna, se z důvodu karantény soupeře odkládá na neděli 13.2. Zápas se bude hrát od 15:00 a zakoupené vstupenky ...

Číst více
OHLASY 16.1.2022

Daří se nám vnucovat soupeři náš hokej, hodnotí další domácí výhru Krejčí

Slavia musela kvůli marodce opět nastoupit v oslabené sestavě, s Benátkami si však poradila. „Každý se na to musí připravit a odehrát zápas se srdcem,“ říká nejproduktivnější sešívaný bek Daniel ...

Číst více
SESTŘIHY 15.1.2022

Sestřih zápasu: Slavia - Benátky 4:2

Slávisté mají v roce 2022 v Edenu stoprocentní bilanci, všechny tři zápasy přitom vyhráli shodně 4:2. Proti Benátkám se střelecky prosadili Vlček, Krejčí, Pšenička a Šteiner.

Přehrát video