6. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
13. srpen
Slavia Sokolov
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
24. listopadu 2019

Shrnutí mládeže: Úspěšný dorost a neporazitelní osmáci

Ani tentokrát se víkend neobešel bez mládežnického hokeje. Junioři sice ve venkovních duelech vyšli naprázdno, dorost však zakončil první část sezony ziskem čtyř bodů. Osmá třída si s chutí zastřílela a je stále neporažená. Šesťáci se museli spokojit s fotbalovou remízou 1:1.

Junioři

Junioři zahájili zápasový víkend v sobotu na ledě chomutovských Pirátů. Domácí měli výborný vstup do zápasu a v první třetině se ujali dvoubrankového vedení. Sešívaní po celý zápas už jen marně dotahovali a nakonec prohráli 1:4. Více o utkání naleznete zde.

O den později se slávistická juniorka představila v Litvínově, kde sice sešívaní dlouho vedli, avšak body nakonec nezískali. Domácí dokázali ve třetí třetině duel třemi góly otočit a dokázali zvítězit v poměru 4:2. Ze severozápadních Čech se tak červenobílí vrátili s prázdnou. O duelu v Litvínově jsme psali zde.

Dorost

Dorostenci bojovali o body do tabulky už ve čtvrtek na domácím ledě proti Technice Brno. Duel začali Pražané dobře, ale nakonec měli co dělat, aby dovedli klání do vítězného konce. To se však povedlo a sešívaní zapsali tři body po vítězství 4:2. O utkání si můžete přečíst zde.

Na výhru chtěli Pražané navázat i v sobotu, kdy zavítali na sever Čech do Liberce. S tamními Bílými Tygry sehráli sešívaní velice vyrovnanou bitvu, kterou nakonec musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V těch byli nakonec úspěšnější domácí a Slavia tak po prohře 3:4 v samostatných nájezdech zakončila první část sezony ziskem jednoho bodu. Dění v Liberci jsme popsali zde.

8. třída

Osmáci odehráli v sobotu druhý zápas nadstavbové části. V Edenu se postavili hokejistům Příbrami a utkání mělo jednoznačný průběh. Sešívaní se nerozpakovali a svému soupeři nasázeli hned devět branek. Výhrou 9:2 navíc potvrdili Pražané svou skvělou formu a stále zůstávají v sezoně neporažení.

6. třída

Šesťáci se stejně jako jejich o dva roky starší kolegové představili v sobotu na domácím ledě. Soupeřem jim byla taktéž Příbram. Utkání bylo hodně vyrovnané a diváci se moc branek nedočkali. Po závěrečném hvizdu svítilo na tabuli 1:1 a body se tedy díky fotbalovému skóre i fotbalově dělily.

Autor Michal Toman
Nepřehlédněte
MLÁDEŽ 8.7.2020

Reprezentant Hrdlička: Národní tým mi hodně dal, od trenérů jsem měl důvěru

V loňské sezoně patřil mezi stabilní opory dorosteneckého týmu Slavie i reprezentace do 16 let. A nejinak tomu zřejmě bude i v nadcházejícím ročníku. Jakub Hrdlička se na konci července zúčastní ...

Číst více
A-TÝM 6.7.2020

Odpočítáváme speciální start sezony! Sledujte naše sociální sítě

Napětí stoupá a slávistická srdce zrychlují tep - novou sezonu odstartujeme v Edenu přípravným utkáním 6. srpna v 17:30. Speciální program odhalí i jedno velké překvapení. Potěšíme oko skalních ...

Číst více
ROZHOVORY 5.7.2020

Brož o studiu na vysoké škole: V zápřahu s hokejem se rozhodně nenudím

Slavia má ve svých řadách také několik hráčů, kteří studují na vysoké škole. Jedním z nich je útočník Jaroslav Brož, který v rozhovoru nastiňuje, jak jeho studium probíhá nebo jaké má cíle na ...

Číst více
MLÁDEŽ 3.7.2020

Chceme, aby kluci makali, ale zároveň se bavili hokejem, říká trenér dorostu Slížek

Dorostenci mají za sebou letní přípravu, v rámci níž se s týmem připravovala celá řada nových hráčů. Trenér Ladislav Slížek se v rozhovoru krátce ohlíží za uplynulým obdobím a nastiňuje představy pro ...

Číst více