29. únor
Slavia Poruba
15:00
2. březen
Č. Budějovice Slavia
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
10. února 2020

Shrnutí mládeže: Víkend bez porážky a výhra sedmáků nad Spartou

I další víkend byl ve znamení mládežnických zápasů. Junioři a dorostenci měli volný program a derby deváté třídy se Spartou se odložilo. Osmá, sedmá i šestá třída dokázala své zápasy v pražských derby dovést do vítězného konce.

9. třída

Shrnutí tohoto víkendu začínáme až u deváté třídy, jelikož junioři a dorostenci měli vzhledem k reprezentačním srazům mládežnických kategorií volno. Deváťáci měli sehrát v sobotním programu třetí derby v této sezóně, utkání však bylo odloženo.

8. třída

Osmá třída se dostala do akce po delší odmlce. Slávisté se utkali s Hvězdou, kterou díky brankám Nicolase Filipa a Patrika Němečka dokázali již jednou v tomto ročníku porazit. I druhý vzájemný duel vyzněl lépe pro hokejisty vyznávající červenobílé barvy. Osmáci dokázali neinkasovat a porazili svého soupeře jasně 7:0.

Nazar Sudenko se na triumfu podílel dvěma góly. V brankovišti Slavie zůstala bez inkasované branky dvojice gólmanů Jiří Alexander a Michael Papež, která se rovnoměrně podělila o čas na ledové ploše. Červenobílí tak i nadále stíhají v tabulce Spartu, oproti které však mají slávisté dva zápasy k dobru.

7. třída

Sedmáci se po drtivé výhře s Letňany postavili na domácím ledě Spartě. Velice napínavé utkání vyznělo lépe pro sešívanou sedmou třídu, která přetlačila holešovický celek po výsledku 6:5. Na výhře se podíleli zejména Matouš Kucharčík a Tomáš Poletín, kteří se střelecky prosadili dvakrát.

Sedmička tak se Spartou v této sezóně ani ve třetím vzájemném zápase neprohrála a drží se i nadále na samotném čele tabulky. Na Hvězdu mají svěřenci Petra Tejrala náskok osm bodů a na třetí Spartu dokonce deset.

6. třída

Šestka měla o předchozím víkendu volno, takže do utkání s Hvězdou mohli jít šesťáci v plné síle. Stejně jako osmáci sehrála šestá třída utkání s Hvězdou na domácím ledě v Edenu. Pražský celek sídlící ve Vokovicích dokázali šesťáci deklasovat 10:4. Velkou měrou se na povedeném výsledku podílel František Toms, který dokázal nasázet čtyři branky. Svěřenci trenéra Tomáše Kucharčíka jsou v tabulce příznačně na šesté příčce.

Autor Martin Kamenik
Nepřehlédněte
FANOUŠCI 28.2.2020

Slávističtí fanoušci na výjezdu. Podívejte se na reportáž ze Vsetína

Nejen v Edenu se můžou hokejisté Slavie spolehnout na podporu svých příznivců, jejich fanoušci za nimi vyrážejí i na venkovní zápasy. Podívejte se na reportáž z utkání ve Vsetíně.

Přehrát video
PREVIEW 27.2.2020

V Edenu proti Porubě! Zlomí Slavia série proher?

Čtyři zápasy. Už tak dlouho čeká Slavia na vítězství. K triumfu nedošla ani v poslední bitvě ve Vsetíně, kde padla 1:4. Do Edenu však tentokrát přijede ostravská Poruba a sešívaní si proti osmému ...

Číst více
OHLASY - VIDEO 27.2.2020

První gól? Velká radost. Prohra to zkazila, přiznal Veber

V bitvě na vsetínském Lapači vstřelil proti domácímu týmu svou první branku ve Slavii i celé sezoně. Radost z gólu však Václavu Veberovi nakonec zhořkla, sešívaní totiž na Valašsku padli 1:4. „První ...

Přehrát video
SESTŘIHY 26.2.2020

Sestřih zápasu: Vsetín - Slavia 4:1

Obránce Václav Veber vstřelil ve Vsetíně svůj první gól v sešívaném dresu, na body to ale nestačilo, protože jeho zásah byl jediným slávistickým úspěchem v zápase, zatímco domácí se trefili ...

Přehrát video