MLÁDEŽ
3. ledna 2021

Šimon Slavíček opět v nominaci reprezentační osmnáctky

Reprezentační osmnáctka má na programu od 10. do 15. ledna další kemp před blížícím se vrcholem sezony, kterým je dubnové mistrovství světa. V nominaci opět nechybí jako jeden z nejmladších hráčů útočník Slavie Šimon Slavíček.

Trenéři Jakub Petr, Tomáš Martinec a Radim Skuhrovec pozvali na šedtidenní kemp ve Vyškově 23 hráčů z domácích soutěží. V nominaci jsou převážně hokejisté ročníku 2003, Šimon Slavíček je jedním z trojice zastupující ročník 2004.

Slávistický forvard letos odehrál v juniorské extralize před jejím přerušením 13 zápasů, v nichž nastřílel 5 gólů a přidal 8 asistencí, což z něj udělalo nejproduktivnějšího hráče týmu. Zároveň také debutoval v Chance lize, kde nastoupil zatím ke čtyřem zápasům.

V národním týmu odehrál 3 utkání za reprezentační sedmnáctku, na Turnaji čtyř ve Švýcarsku nastřílel 5 gólů. V prosinci absolvoval první akci s osmnáctkou, na kempu ve Vyškově byl mezi 34 nominovanými hráči.

Autor Jakub Mezlík
HISTORIE KLUBU 11.4.2021

120 let nejstaršího klubu: V 5. zápase už nesli pohár, a my z toho udělali drama, vzpomíná Málek na titul

Brankář Roman Málek zažil v sešívaném dresu krásné a úspěšné roky, na které dodnes rád vzpomíná. V rozhovoru se rozpovídal nejen o finálových bojích z roku 2003, ale také o svém vztahu ke klubu, ...

A-TÝM 8.4.2021

Vydražte si hrané dresy z uplynulé sezony!

První sezona s novým logem HC Slavia Praha je za námi, bílá sada hraných dresů nyní míří do aukce. V dražbě, která probíhá na webu www.sportovniaukce.cz, je 28 dresů s vyšitým logem na hrudi.

A-TÝM 7.4.2021

Děkujeme trenéru Říhovi za odvedené služby

Miloš Říha míří po třech sezonách v Edenu do Plzně. Přejeme trenérovi hodně štěstí v novém angažmá a zároveň děkujeme za celé období, které v našem klubu strávil. S přestávkou se jedná o tři sezony.

A-TÝM 7.4.2021

Trenérské složení A-týmu: Veberovi budou asistovat Kolařík a Málek

Pavel Kolařík a Roman Málek budou pokračovat na střídačce Slavie. Společně s hlavním trenérem Jiřím Veberem povedou A-tým v nadcházející sezoně Chance ligy.