28. leden
Slavia Přerov
15:00
30. leden
Litoměřice Slavia
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZPRÁVY Z KLUBU
7. prosince 2022

Slavia chystá významnou rekonstrukci zimního stadionu a stavbu druhé ledové plochy

Delegáti spolku SK Slavia Praha odhlasovali na úterní mimořádné valné hromadě záměr týkající se připravované rekonstrukce zimního stadionu Eden a stavby tréninkové ledové plochy.

„Jsme potěšeni, že po několika měsících intenzivní práce a po mnoha jednáních s investory, posvětila valná hromada zahájení tohoto projektu. Nyní jsme domluveni se silným investorem, se kterým v nejbližších dnech podepíšeme smlouvu a se kterým nyní zahájíme kroky vedoucí k získání potřebných povolení,” přibližuje jeden z majitelů klubu Jiří Vlasák

„Díky tomu, že se podařilo odhlasovat náš záměr, můžeme nyní začít pracovat. Prvním krokem bude architektonická studie. Následné vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení je otázkou tří až pěti let, ale jsme rádi, že jsme ve spolupráci s SK Slavia Praha zvládli udělat důležitý první krok k realizaci,” dodává Vlasák.

Spolek SK Slavia Praha sdružuje slávistické oddíly a je vlastníkem pozemků, budov i venkovních sportovišť s výjimkou budovy fotbalového stadionu. Valných hromad se účastní zástupci všech oddílů a usnesení ohledně záměru rekonstrukce zimního stadionu bylo přijato valnou většinou delegátů.

„Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným zástupcům za jejich čas, který hodnocení našeho projektu věnovali, a zvlášť těm, kteří nám věří a při hlasování pro nás zvedli ruku. Zároveň patří velký dík představenstvu SK Slavia Praha, že náš záměr podporují. Chceme mít v Edenu důstojný domácí stadion, který bude splňovat extraligové parametry a nabídne větší komfort pro naše fanoušky,” říká spolumajitel klubu Standa Tichý.

Zimní stadion v Edenu byl postaven v roce 1974, a i když v průběhu let došlo k řadě modernizací a úprav, pro dnešní dobu je již nevyhovující.

„Modernizace areálu v Edenu je neodkladná, všichni chceme, aby měl veškerý slávistický sport důstojné podmínky k činnosti. Udělali jsme první krůček na cestě k novému zázemí pro lední hokej, naším cílem je však postupně proměnit celý Eden,” dodává předseda představenstva SK Slavia Praha Jiří Vrba.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
PREVIEW 27.1.2023

Souboj tabulkových sousedů. Slávisté přivítají Přerov

Se svým sobotním soupeřem mají slávisté negativní bilanci, proti Přerovu totiž v této sezóně ještě nevyhráli. Nyní však můžeme očekávat vyrovnanou bitvu dvou tabulkových sousedů. S platnou vstupenkou ...

Číst více
SESTŘIHY 26.1.2023

Sestřih zápasu: Sokolov - Slavia 3:5

Čtyři góly v přesilovkách, hattrick Tomáše Knotka - to byly rozhodující momenty slávistického vítězství na ledě Sokolova. Podívejte se na všechny góly.

Přehrát video
ZÁPASY 25.1.2023

Hattrick kapitána Knotka! Slavia si odváží tři body ze Sokolova

Slávisté se ve středu představili v Sokolově a zvítězili tam 5:3. Hlavním faktorem výhry byl kapitán sešívaných Tomáš Knotek, který nasázel hattrick. Pražané v utkání hned čtyřikrát využili ...

Číst více
ZPRÁVY Z KLUBU 24.1.2023

Nabízíme pracovní příležitost na pozici rolbaře

HC Slavia Praha nabízí zájemcům pracovní příležitost na pozici obsluhy rolby na ledové ploše zimního stadionu v Edenu.

Číst více
×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov