1. prosinec
Slavia Vsetín
18:00
4. prosinec
Poruba Slavia
16:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZPRÁVY Z KLUBU
20. října 2021

Slavia hledá nové redaktory! Staň se součástí týmu

Hledáme do svých řad nové redaktory oficiálního webu hc-slavia.cz. Pokud vás baví psát, ovládáte český jazyk a chtěli byste se třeba naučit také pracovat s videem, neváhejte nás kontaktovat. Tato příležitost je vhodná hlavě pro mladé studenty, kteří chtějí získat zkušenosti z atraktivního hokejového prostředí. Práce může sloužit jako ideální vstupenka do světa sportovních médií.

Vaší náplní práce bude psaní článků o slávistickém A-týmu i mládežnických družstev, online přenosů nebo rozhovorů s hráči i trenéry po zápasech. Součástí redakční činnosti je rovněž práce s videem. Vše provází exkluzivní náhled za oponu hokejového prostředí.

Práce v redakci Slavie může sloužit jako brigáda hlavně pro studenty s následnou možností kariérního růstu v různých oblastech sportovního a mediálního prostředí.

Pokud vás zdobí pracovitost, spolehlivost, disponujete hokejovými znalostmi, vyznáte se v českém jazyce a máte cit k psanému projevu, ozvěte se nám pro více informací na e-mail web@hc-slavia.cz.

Do předmětu napište REDAKCE SLAVIE a ke zprávě pak připojte Váš životopis. Pokud máte už s podobnou prací zkušenosti, tak uvítáme i ukázky Vašich článků nebo dalších mediálních výtvorů.

Po zaslání e-mailu se vám ozvou zástupci společnosti eSports, která zajišťuje redakční podporu webu.

Autor Redakce
Nepřehlédněte
PREVIEW 30.11.2021

Slavia hostí Vsetín. Pomstí se Valachům za minulý duel?

Slavia se po pondělní předehrávce s Litoměřicemi představí opět na domácím ledě, kde přivítá Vsetín. A červenobílí budou mít co napravovat. Nejen vysokou porážku od Litoměřic, ale také z předchozí ...

Číst více
FANOUŠCI 30.11.2021

Mikuláš, čert a anděl přijdou do Edenu už ve středu!

Vezměte své děti ve středu 1. prosince od 18:00 do Edenu na zápas se Vsetínem. V průběhu dorazí Mikuláš, čert a anděl a pro všechny děti budou mít připravený balíček dobrot od našeho fanklubu.

Číst více
OHLASY 30.11.2021

Když budeme makat, tak příští zápas zvládneme, věří Kern

V zápase s Litoměřicemi chtěli slávisté prodloužit sérii čtyř výher v řadě. To se jim ale proti druhému Stadionu nepodařilo – prohráli 1:6. „Musíme na to zapomenout a soustředit se na další zápas,“ ...

Číst více
OHLASY - VIDEO 29.11.2021

Rozhodly góly v oslabení, říká Brož. Musíme zlepšit hru před brankou

Duel Slavie s Litoměřicemi rozhodly přesilové hry, v nichž hosté skórovali rovnou třikrát. „Určitě to byl rozhodující faktor, poté když už jsme inkasovali tolik gólů, tak nás to samozřejmě složilo,“ ...

Přehrát video
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín