Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
7. dubna 2020

Slavia ladí podobu kádru pro nadcházející sezonu

Přestože mimořádná opatření nedovolila dohrát play-off Chance ligy ani uspořádat některé posezonní aktivity, přípravy na nadcházející ročník jsou v plném proudu. Intenzivně se pracuje samozřejmě i na podobě slávistického kádru.

O tom, že v něm nebudou chybět útočníci Daniel Vrdlovec a Martin Ondráček, bylo jasné už delší dobu. Oba hokejisté mají v klubu víceletý kontrakt, který je platný i pro příští ročník Chance ligy.

„Oba hráči jsou se Slavií dlouhodobě spojení a v uplynulé sezoně patřili mezi stabilní členy naší sestavy, proto jsme rádi, že zůstávají,“ říká sportovní manažer Jiří Veber.

Martin Ondráček završil v posledním utkání, které se v Edenu odehrálo bez přítomnosti diváků, druhou stovku startů v sešívaném dresu. V A-týmu si s přestávkami odkroutil šest sezon. O jednu sezonu méně strávil ve slávistickém áčku Daniel Vrdlovec, který má na svém kontě zatím 120 startů v červenobílých barvách.

Díky dalším vyjednáváním, která probíhala v průběhu sezony a po jejím skončení, se už ale povedlo uzavřít nové smlouvy s více než desítkou dalších hráčů ze současného kádru a velmi brzy by mělo být jasno i o novém trenérovi.

„Nejprve bychom rádi představili nové složení realizačního týmu a v nejbližší době pak budeme postupně zveřejňovat nové kontrakty,“ nastiňuje Veber.

Jak prozradil sportovní manažer v rozhovoru, poohlíží se Slavia i po posilách. V hledáčku jsou ofenzivní kreativní útočníci a důraznější obránci. O nových hráčích budeme informovat v průběhu května.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
A-TÝM 29.5.2020

Příprava se musí oddřít, ví Šteiner. Co mu pomáhá při regeneraci?

David Šteiner nedávno oslavil své dvaadvacáté narozeniny, ale startů za Slavii už nasbíral téměř sto. V rozhovoru mluví mladý útočník o letní přípravě pod novým trenérem i o regeneraci během ...

Číst více
A-TÝM 27.5.2020

Jaroslav Bednář se bude připravovat se Slavií

V uplynulé sezoně sbíral v dresu Vrchlabí ve druhé lize více než dva body na zápas a s tímhle průměrem byl nejlepším hráčem celé soutěže. Jaroslav Bednář i ve svých třiačtyřiceti letech stále válí a ...

Číst více
A-TÝM 26.5.2020

Kluby Chance ligy navrhly podobu soutěže pro nový ročník

V úterý se v Praze uskutečnil aktiv Chance ligy, na němž zástupci devatenácti klubů schválili návrh podoby soutěže pro sezonu 2020/21. Ten bude předložen výkonnému výboru Českého hokeje, který ...

Číst více
MLÁDEŽ 25.5.2020

PANE TRENÉRE: Na draftu je pořádný frmol, přibližuje skaut Minnesoty Benýšek

K trénování ve Slavii se dostal před šesti lety, když s hokejem začínal jeho syn. Ladislav Benýšek (na fotce vlevo) započal svoji trenérskou kariéru s přípravkou, kterou v uplynulé sezoně dotáhl do ...

Číst více