23. leden
Slavia Přerov
15:00
26. leden
Slavia Jihlava
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
22. října 2015

Slavia posiluje brankoviště, přichází Tomáš Král

Na hostování do konce sezony přichází dvaadvacetiletý gólman Tomáš Král. Plzeňský odchovanec naposled působil v Litoměřicích, kde patřil v loňské sezoně k nejlepším gólmanům první ligy. Ve Slavii by měl krýt záda Alexandrovi Hylákovi.

„Začátek soutěže nám ukázal, že mužstvo má dobrou úroveň, a protože chceme postoupit, potřebujeme zkušenějšího gólmana na pozici dvojky, kdyby se třeba Saša zranil,“ vysvětluje sportovní manažer Luděk Bukač důvody angažování nového brankáře.

„Tento krok jsme nepodnikli z důvodu výkonnosti gólmanů, s našimi dalšími brankáři Dominikem Frodlem a Jiřím Paterou do budoucna počítáme a chceme je postupně začlenit,“ doplňuje Bukač.

Tomáš Král si v loňské sezoně v Litoměřicích držel úspěšnost zákroků nad 92% a i s průměrem obdržených branek 2.38 gólu na zápas patřil mezi elitu první ligy. V sešívaném dresu bude působit formou hostování, do Hradce Králové má vyřízené střídavé starty.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ZÁPASY 17.1.2022

Slavia bojovala marně, z Kolína se vrací bez bodů

Slávisté v rámci 38. kola Chance ligy zavítali na led Kolína a se soupeřem ze středních Čech prohráli. Kozlové zadělali na triumf už ve 4. minutě, kdy se ujali vedení. Poté přidali ještě jeden gól a ...

Číst více
A-TÝM 17.1.2022

Zápas Slavia - Šumperk odložen na neděli 13.2., soupeř je v karanténě

Utkání 39. kola Chance ligy Slavia - Šumperk, které se mělo hrát v Edenu ve středu 19. ledna, se z důvodu karantény soupeře odkládá na neděli 13.2. Zápas se bude hrát od 15:00 a zakoupené vstupenky ...

Číst více
OHLASY 16.1.2022

Daří se nám vnucovat soupeři náš hokej, hodnotí další domácí výhru Krejčí

Slavia musela kvůli marodce opět nastoupit v oslabené sestavě, s Benátkami si však poradila. „Každý se na to musí připravit a odehrát zápas se srdcem,“ říká nejproduktivnější sešívaný bek Daniel ...

Číst více
SESTŘIHY 15.1.2022

Sestřih zápasu: Slavia - Benátky 4:2

Slávisté mají v roce 2022 v Edenu stoprocentní bilanci, všechny tři zápasy přitom vyhráli shodně 4:2. Proti Benátkám se střelecky prosadili Vlček, Krejčí, Pšenička a Šteiner.

Přehrát video