22. únor
Slavia Havířov
17:00
26. únor
Vsetín Slavia
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
21. května 2019

Slavia si v létě zahraje přerovský ZUBR Cup

Sešívaní si zpestří přípravu na sezonu i jedním turnajem. Podobně jako před dvěma lety se Slavia představí na ZUBR Cupu, který pořádá Přerov. Kromě domácího týmu se střetne ještě se Vsetínem a extraligovým Zlínem, přičemž s oběma celky bude hrát na jejich ledě.

Svěřenci Miloše Říhy se na ZUBR Cupu představí v polovině srpna, 13.8. odehrají první utkání ve Zlíně, o den později je čeká souboj s pořádajícím Přerovem a turnaj uzavřou zápasem proti Vsetínu.

Před dvěma lety skončili sešívaní na turnaji na posledním místě. Po úvodní přestřelce s Přerovem (5:7) nestačili na extraligový Zlín (0:4), chuť si ale spravili v posledním utkání proti Znojmu. Účastníka EBEL porazili 2:1 po samostatných nájezdech.

Kromě přerovského ZUBR Cupu jsou v jednání mimo jiné zápasy proti Kladnu, které vybojovalo v uplynulé sezoně postup do extraligy, nebo tradiční derby se Spartou. Kompletní seznam přípravných utkání přineseme na webu na přelomu května a června.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
A-TÝM 21.2.2020

Sešívaná sobota je tady! Fotbal, hokej a vstupenky zdarma

Sešívaná sobota je opět tady! V sobotu 22. února hostí fotbalisté od 14:30 Opavu, o dvě a půl hodiny později pak bude vhozeno úvodní buly hokejového zápasu Slavia - Havířov. Pro fotbalové fanoušky je ...

Číst více
PREVIEW 21.2.2020

Doma proti Havířovu! Urve Slavia napotřetí výhru?

Potřetí v řadě doma. Slávisté po Litoměřicích a Chomutovu vyrazí k další bitvě Chance ligy opět na domácí půdě, kde vyzvou Havířov. Ten se v poslední době trápí a prohrál už tři zápasy za sebou. ...

Číst více
FANOUŠCI 20.2.2020

Vydražte si hraný dres z projektu Legenda legendám

Na webu www.sportovniaukce.cz odstartovala dražba dresů z projektu Legenda legendám, v rámci něhož nastoupili slávisté s podobiznou Petra Kadlece na hrudi během rozbruslení a první třetiny zápasu v ...

Číst více
MLÁDEŽ 20.2.2020

Slavíček obdržel za svůj fair-play čin cenu Oldřicha Machače

Šestnáctiletý hokejista Slavie Šimon Slavíček obdržel před utkáním Chance ligy mezi Slavií a Chomutovem cenu Oldřicha Machače za svůj fair-play čin z minulé sezony.

Číst více