MLÁDEŽ
4. března 2021

Slavíček se připravuje s osmnáctkou v Litoměřicích

Slávistický útočník Šimon Slavíček je členem širšího kádru připravujícího se na mistrovství světa hráčů do 18 let. Pozvánku dostal i na zatím poslední kemp, který probíhá tento týden v Litoměřicích.

Mistrovství světa hráčů do 18 let se uskuteční od 26. dubna do 6. května v amerických městech Frisco a Plano a Šimon Slavíček je jedním z hokejistů, který má šanci probojovat se do finální nominace, přestože patří mezi hráče ročníku 2004.

V konkurenci o rok starších hokejistů se ale slávistický útočník drží už od prvních kempů, a i když ho zranění vyřadilo z dvojzápasu proti Slovákům, ve výběru trenéra Jakuba Petra nechybí ani tentokrát. Kemp probíhá od 2. do 6. března v litoměřické Kalich aréně.

Slávistický forvard odehrál v této sezoně v juniorské extralize před jejím přerušením 13 zápasů, v nichž nastřílel 5 gólů a přidal 8 asistencí, což z něj udělalo nejproduktivnějšího hráče týmu. Zároveň také debutoval v Chance lize, kde nastoupil k sedmi zápasům.

V národním týmu odehrál 3 utkání za reprezentační sedmnáctku, na Turnaji čtyř ve Švýcarsku nastřílel 5 gólů.

Autor Jakub Mezlík
HISTORIE KLUBU 11.4.2021

120 let nejstaršího klubu: V 5. zápase už nesli pohár, a my z toho udělali drama, vzpomíná Málek na titul

Brankář Roman Málek zažil v sešívaném dresu krásné a úspěšné roky, na které dodnes rád vzpomíná. V rozhovoru se rozpovídal nejen o finálových bojích z roku 2003, ale také o svém vztahu ke klubu, ...

A-TÝM 8.4.2021

Vydražte si hrané dresy z uplynulé sezony!

První sezona s novým logem HC Slavia Praha je za námi, bílá sada hraných dresů nyní míří do aukce. V dražbě, která probíhá na webu www.sportovniaukce.cz, je 28 dresů s vyšitým logem na hrudi.

A-TÝM 7.4.2021

Děkujeme trenéru Říhovi za odvedené služby

Miloš Říha míří po třech sezonách v Edenu do Plzně. Přejeme trenérovi hodně štěstí v novém angažmá a zároveň děkujeme za celé období, které v našem klubu strávil. S přestávkou se jedná o tři sezony.

A-TÝM 7.4.2021

Trenérské složení A-týmu: Veberovi budou asistovat Kolařík a Málek

Pavel Kolařík a Roman Málek budou pokračovat na střídačce Slavie. Společně s hlavním trenérem Jiřím Veberem povedou A-tým v nadcházející sezoně Chance ligy.