Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
7. května 2020

Slávisté pomáhají! Dobročinnou výzvu podpořili další dva hráči

Slávisté přispívají do klikovací challenge od projektu Čechatým, po Milanu Antošovi se zapojili i Dávid Kohút a Filip Kuťák. Cílem výzvy je dohromady udělat milion kliků a vybrat finanční prostředky na léčbu nemocného Oliverka.

1 000 000! Tolik kliků a dřepů je potřeba udělat pro dobrou věc. V Čechách běží výzva, která má za cíl nejen rozhýbat lidi, ale především pomáhat.

Co je úkolem a cílem? Zapojit se mohou muži i ženy. Muži dělají kliky, ženy dřepy. Všechny výkony se sčítají a míří k rovnému milionu. Tato meta musí u obou kategorií padnout do jednoho měsíce. Partneři akce pak věnují finance na léčbu nemocného Oliverka.

Do nové challenge už se zapojila nejedna známá osobnost, například fotbalista Antonín Barák, biatlonistka Eva Kristejn Puskarčíková nebo bývalý desetibojař Roman Šebrle.

Pozadu nezůstali ani slávisté, do výzvy se pustili útočníci Dávid Kohút a Filip Kuťák a obránce Milan Antoš. Ten novou challenge plnil společně s kamarádem ze Stadionu Litoměřice Dominikem Sklenářem. Pokud jde o dobrou věc, hokejová rivalita jde totiž stranou.

Do výzvy se můžete zapojit i vy. Stačí si pročíst pravidla a zaregistrovat se ZDE, kde se dozvíte i všechny podrobnosti. Pak už zbývá jediné. Klikovat nebo dřepovat a zapisovat své výkony do tabulky. Nezapomeňte také pořídit fotku nebo video a dát je na své stories na instagramu s označením @hcslavia a ukázat, že jste v tom s námi a chcete pomoct dobré věci. Přesně jako slávisté.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
A-TÝM 29.5.2020

Příprava se musí oddřít, ví Šteiner. Co mu pomáhá při regeneraci?

David Šteiner nedávno oslavil své dvaadvacáté narozeniny, ale startů za Slavii už nasbíral téměř sto. V rozhovoru mluví mladý útočník o letní přípravě pod novým trenérem i o regeneraci během ...

Číst více
A-TÝM 27.5.2020

Jaroslav Bednář se bude připravovat se Slavií

V uplynulé sezoně sbíral v dresu Vrchlabí ve druhé lize více než dva body na zápas a s tímhle průměrem byl nejlepším hráčem celé soutěže. Jaroslav Bednář i ve svých třiačtyřiceti letech stále válí a ...

Číst více
A-TÝM 26.5.2020

Kluby Chance ligy navrhly podobu soutěže pro nový ročník

V úterý se v Praze uskutečnil aktiv Chance ligy, na němž zástupci devatenácti klubů schválili návrh podoby soutěže pro sezonu 2020/21. Ten bude předložen výkonnému výboru Českého hokeje, který ...

Číst více
MLÁDEŽ 25.5.2020

PANE TRENÉRE: Na draftu je pořádný frmol, přibližuje skaut Minnesoty Benýšek

K trénování ve Slavii se dostal před šesti lety, když s hokejem začínal jeho syn. Ladislav Benýšek (na fotce vlevo) započal svoji trenérskou kariéru s přípravkou, kterou v uplynulé sezoně dotáhl do ...

Číst více