Trenér dorostu Antoš: Proti Liberci chceme do rozhodujícího zápasu

17.03.2019, Filip Nochta

Dorost Slavie má již po základní části a dokonce i po finálové nadstavbě ELIOD Ligy. Sešívaní se přes základní část přehnali jako Nikita Kučerov kanadským bodováním NHL a zakončili ji na solidním druhém místě. Ve finálové nadstavbě se ze začátku trochu trápili, ale v posledních čtyřech zápasech se tým Milana Antoše rozjel a čtyřmi výhrami v řadě ukázal připravenost na nadcházející čtvrtfinále, ve kterém vyzve silné Bílé tygry z Liberce.

 
 

Milan Antoš (* 5. 3. 1970)

  • Je odchovancem Slavie.
  • V sezóně 02/03 získal se Slavií titul.
  • Hrával také za: Jihlavu, Plzeň, Ústí a Litoměřice
  • Trénuje dorost Slavie a komentuje na ČT sport.
  • Za Slavii jako hráč nasbíral 222 bodů.

Pane Antoši, jak vůbec zhodnotit základní část a finálovou nadstavbu z pohledu kouče?
Finálová nadstavba se nám ze začátku nedařila, ale teď na závěr se mi zdá, že si všechno sedlo a kluci v posledních zápasech ukázali dobrou připravenost na blížící se čtvrtfinále a jsme rádi, že to tak dopadlo, jinak základní část se z naší strany velice povedla.

Jak se osobně těšíte na čtvrtfinále vy a jak se na něj těší vaši svěřenci?
Já osobně se těším moc, ale Liberec je pro nás velice silný soupeř. Víme, že mají výborné hráče, kteří umějí parádně hrát do útoku, a také jsou velcí a silní na puku, takže se na tyto duely budeme muset připravit, abychom to zvládli. Jinak kluci se také určitě moc těší, jsou již teď nažhavení a těší se, že se s Libercem trochu popasují.

Je nějaká taktika se kterou chcete na Tygry z Liberce vyzrát?
Určitě nechceme nic měnit, sice jsme se rozhodovali, jestli více bránit nebo setrvat u hry, kterou hrajeme, a nakonec jsme se rozhodli, že radši zůstaneme u toho našeho stylu hry a nebudeme nic měnit.

17.3.
Čeká dorostence první čtvrtfinálové utkání proti Liberci
Milan Antoš v dresu Slavie

Bude nějaká speciální příprava na soupeře?
Ne, dáme si den volna a pak si něco řekneme a půjdeme do boje. Tady to play-off je hrozně rychlé, hraje se pouze na dva vítězné zápasy a nechceme, aby nám něco uteklo.

Jaké úspěchy od týmu očekáváte?
Úspěch by určitě byl, kdybychom postoupili přes Liberec. Jak jsem již říkal Liberec je hrozně silný soupeř a hrozně těžko se to odhaduje, ale chtěli bychom vyhrát alespoň jeden zápas a dotáhnout to do třetího rozhodujícího a přes Liberec postoupit.

Názory FB uživatelů

 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"