A-TÝM
7. dubna 2021

Trenérské složení A-týmu: Veberovi budou asistovat Kolařík a Málek

Pavel Kolařík a Roman Málek budou pokračovat na střídačce Slavie. Společně s hlavním trenérem Jiřím Veberem povedou A-tým v nadcházející sezoně Chance ligy.

Oba jsou klubovými legendami. Pavel Kolařík je historickým rekordmanem v počtu startů v sešívaném dresu, Roman Málek se zapsal do srdcí fanoušků především jako hrdina slávistického tažení za titulem v roce 2003.

Pavel Kolařík

„Oba patří mezi osobnosti spjaté se Slavií, ať už jako hráči nebo nyní jako trenéři. Roman působí v áčku už delší dobu, Pavel k týmu přišel v průběhu loňské sezony, a my jsme byli s jejich prací spokojeni. Jsem rád, že měli oba zájem dále pokračovat a přijali naši nabídku,“ říká hlavní trenér Jiří Veber.

Pavel Kolařík nebude v roli jeho asistenta poprvé. Kromě krátké třízápasové anabáze u A-týmu v průběhu loňského ročníku spolu stáli poslední dva roky také na lavičce juniorského týmu.

„Jsem rád, že jsem se mohl v loňské sezoně po třech letech u juniorky posunout k A-týmu a že jsem dostal důvěru pokračovat i nyní. Těším se na práci v nové sezoně a věřím, že budeme úspěšní,” přeje si Kolařík.

Roman Málek

Roman Málek působí jako trenér brankářů v Edenu už od roku 2015 a nic se na tom nezmění ani v příští sezoně, která bude už jeho sedmou v této pozici.

„Ke Slavii mám vztah, protože jsem tady vyrostl, takže jsem rád, že tu můžu pokračovat a doufám, že v další sezoně pomůžu slávistickým gólmanům, ať už v áčku nebo v juniorce, v jejich rozvoji,” říká Málek.

Autor Jakub Mezlík
HISTORIE KLUBU 11.4.2021

120 let nejstaršího klubu: V 5. zápase už nesli pohár, a my z toho udělali drama, vzpomíná Málek na titul

Brankář Roman Málek zažil v sešívaném dresu krásné a úspěšné roky, na které dodnes rád vzpomíná. V rozhovoru se rozpovídal nejen o finálových bojích z roku 2003, ale také o svém vztahu ke klubu, ...

A-TÝM 8.4.2021

Vydražte si hrané dresy z uplynulé sezony!

První sezona s novým logem HC Slavia Praha je za námi, bílá sada hraných dresů nyní míří do aukce. V dražbě, která probíhá na webu www.sportovniaukce.cz, je 28 dresů s vyšitým logem na hrudi.

A-TÝM 7.4.2021

Děkujeme trenéru Říhovi za odvedené služby

Miloš Říha míří po třech sezonách v Edenu do Plzně. Přejeme trenérovi hodně štěstí v novém angažmá a zároveň děkujeme za celé období, které v našem klubu strávil. S přestávkou se jedná o tři sezony.

A-TÝM 1.4.2021

Hlavním trenérem A-týmu bude Jiří Veber

Ve Slavii nebude v nadcházející sezoně pokračovat Miloš Říha, jeho nástupcem v pozici hlavního trenéra A-týmu se stává dosavadní sportovní manažer Jiří Veber.