13. srpen
Slavia Sokolov
17:30
18. srpen
Litoměřice Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZPRÁVY Z KLUBU
6. prosince 2019

Tři hráči Slavie se dostali do reprezentačních výběrů

Útočník Robin Všetečka odcestoval s reprezentační devatenáctkou do Kanady, která se představí na turnaji World Junior A Challenge. Dvojice dorostenců Šimon Slavíček a Jakub Hrdlička obdržela pozvánku do výběru do 16 let, který čekají tři zápasy proti Rusku. V reprezentačním A-týmu Slavii zastupují na Channel One Cupu Miloš Říha a Josef Janča.

Všetečka je s devatenáctkou v Kanadě

World Junior A Challenge startuje dříve než v určeném reprezentačním termínu, proto chybí Robin Všetečka celý tento týden v sestavě slávistického áčka. Turnaj začíná pro český tým v neděli, v Kanadě už ale odehráli svěřenci trenéra Přerosta jeden přípravný zápas. Na výhře 6:4 proti týmu Grande Prairie Storm se Všetečka podílel jednou asistencí.

V turnaji Češi postupně narazí na Rusko, Spojené státy a kanadské výběry West a East. Čtyři z pěti týmů postoupí do semifinále a následovat budou zápasy o zlato a bronz.

Program zápasů českého týmu na turnaji:

  • Neděle 8. prosince: 22:00 Rusko - Česko
  • Úterý 10. prosince: 3:00 USA – Česko
  • Pátek 13. prosince: 3:00 Česko - Kanada West
  • Sobota 14. prosince: 3:00 Česko - Kanada East
  • Sobota 14.12. - pondělí 16.12.: zápasy o umístění

Slavíčka s Hrdličkou čeká trojzápas proti Rusku

Útočník Šimon Slavíček a obránce Jakub Hrdlička se zařadili mezi stálice reprezentační šestnáctky a nebudou chybět ani na předvánoční domácí akci, kdy se Češi poměří s tradičním silným soupeřem. Proti Rusku odehrají dva zápasy v Jindřichově Hradci a jeden v Soběslavi.

Program zápasů českého týmu:

  • Pátek 20. prosince: 17:00 Česko – Rusko (J. Hradec)
  • Sobota 21. prosince: 17:00 Česko - Rusko (Soběslav)
  • Neděle 22. prosince: 16:00 Česko - Rusko (J. Hradec)

Slávistické stopy ve dvacítce

O nominaci na juniorské mistrovství světa dlouho bojoval Jaroslav Brož, ale ani výborné výkony v Chance lize mu nakonec místo nezajistily a figuruje pouze mezi náhradníky.

Do širšího výběru se naopak dostal obránce Jan Štibingr, který hájil barvy Slavie ještě v loňské sezoně, a útočník František Řehák, který prošel slávistickou mládeží a nyní hraje společně s Romanem Červenkou ve švýcarském Rapperswilu.

Všem nominovaným gratulujeme a přejeme hodně úspěchů na mezinárodním poli.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
A-TÝM 11.8.2020

Permice na novou sezonu v prodeji! Triko zdarma a slosování o mobil Xiaomi

Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu byl zahájen! Ke každé permici rozdáváme červené nebo bílé triko s novým logem, ze všech permanentkářů pak vylosujeme jednoho výherce, který obdrží mobil ...

Číst více
A-TÝM 11.8.2020

Informace pro fanoušky k prvnímu přípravnému utkání proti Sokolovu

Slavia odehraje ve čtvrtek v Edenu proti Sokolovu první přípravné utkání před novou sezonou Chance ligy. Vzhledem k nařízením Ministerstva zdravotnictví ČR bude kapacita stadionu pro tento zápas ...

Číst více
ZÁPASY - MLÁDEŽ 11.8.2020

Se šancemi, ale bez výhry. Junioři nestačili na Spartu

Šance si vytvořili, využít je však nedokázali. Přesto předvedli junioři v úvodním přípravném utkání před novou sezonou kvalitní výkon. Na Spartu nakonec nestačili poměrem 1:3.

Číst více
ZPRÁVY Z KLUBU 9.8.2020

Dresy, exteriéry, kolekce ve fanshopu. Slavia se převléká do nového

Se změnou vizuální identity se oblékají do nového nejen hráči Slavie, řadu produktů s novým logem jsme připravili ve fanshopu i pro naše fanoušky! Zároveň dochází k úpravě exteriérů zimního stadionu ...

Číst více