30. listopad
MLÁDEŽ
17. dubna 2022

Tři slávisté reprezentovali Česko U16 na Turnaji čtyř

Obránci Martin Švec a Alex Kubánek a útočník Maximilian Curran oblékli český národní dres týmu do 16 let na Turnaji čtyř, který se v uplynulém týdnu konal v Hodoníně.

Čeští reprezentanti skončili na 3. místě s bilancí jedné výhry a dvou porážek. Turnaj odstartovali úspěšně proti Slovensku (4:3 po prodloužení), následovala těsná porážka od Finů (3:4) a na závěr nestačili na Švédy (2:5).

Trojice slávistů nastoupila do všech zápasů, Maxmilian Curran se zapsal do střeleckých statistik gólem proti Finsku. Kromě zmíněných hráčů působí u šestnáctky jako videokouč i Josef Janča, který zastává stejnou funkci i ve Slavii.

Autor Jakub Mezlík
PREVIEW 28.11.2022

Slavia hostí v Edenu Vsetín. Naváže na triumf v Prostějově?

Slávisté po čtyřech prohrách v řadě triumfovali v Prostějově a na vítězství budou chtít navázat i na domácí půdě, kde tentokrát přivítají Vsetín. Valachům mají Pražané co oplácet, na Lapači totiž ...

FANOUŠCI 28.11.2022

Veřejné bruslení v Edenu

Slavia pořádá veřejné bruslení na zimním stadionu v Edenu, sledujte náš web pro aktuální termíny.

SESTŘIHY 26.11.2022

Sestřih zápasu: Prostějov - Slavia 3:4sn

Slávisté prolomili sérii porážek a z Prostějova si odvezli dva body. V dramatickém utkání zvítězili po samostatných nájezdech. Podívejte se na sestřih nejzajímavějších momentů.

Přehrát video
A-TÝM 25.11.2022

Do Edenu přichází lotyšský reprezentant Edgars Kulda

Další slávistickou posilou je osmadvacetiletý lotyšský reprezentant Edgars Kulda. Útočník s bohatými zkušenostmi z mezinárodních zápasů či z KHL přichází s cílem vylepšit produktivitu týmu.