18. prosinec
Poruba Slavia
18:00
20. prosinec
Slavia Sokolov
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZPRÁVY Z KLUBU
20. listopadu 2023

Vyjádření HC Slavia Praha k aktuální situaci

Slávistický A-tým nevstoupil do aktuální sezony podle představ a ani krátce před polovinou ročníku se mu nedaří naplňovat předsezonní ambice, s 18 body patří sešívaným až 13. místo v tabulce Chance ligy. Vedení klubu není se současnou situací spokojeno a již několik týdnů podniká kroky k jejímu zlepšení.

Na špatné výsledky zareagovala Slavia příchodem několika hráčů pro zkvalitnění kádru. Tým posílili útočníci Tomáš Guman a Matěj Beran či obránce Karel Klikorka, kteří v poslední době ukazovali, že patří mezi nadstandardní prvoligové hráče. Klub v tuto chvíli jedná o dalších možných posilách a hráčských výměnách.

Do zápasů Slavie zasáhlo v průběhu letošní sezony několik hráčů v rámci střídavých startů. Tito hokejisté jsou vybíráni s maximálním důrazem na to, aby přinesli kvalitu a týmu pomohli. I proto se v některých případech jedná o hráče se slávistickou minulostí (Tomáš Šmerha, Jan Štibingr).

Po prohře na ledě Znojma byl místo původně plánovaného nedělního volného dne zařazen mimořádný trénink, na kterém proběhly pohovory vedení s hráči. V souvislosti s neuspokojivými výsledky chystá Slavia v nejbližších dnech zároveň také významné posílení sportovního úseku.

HC Slavia Praha děkuje všem svým fanouškům, příznivcům i partnerům za podporu i přes nepříznivé výsledky. Současná situace není nikomu ve vedení klubu ani v realizačním týmu lhostejná a všichni vynakládají maximální úsilí pro její zlepšení.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
OHLASY 10.12.2023

Nezáleží na soupeři, doma musíme získávat body pravidelně, hlásí Knotek

Slávistický útočník Tomáš Knotek se ukázal jako správný kapitán a brankou z 28. minuty pomohl Slavii k vítězství 3:2 nad favorizovaným Přerovem. Ke gólu přidal ještě asistenci a stal se jedním z ...

Číst více
OHLASY - VIDEO 9.12.2023

Málek po Přerovu: Kluci odvedli výbornou práci, rozhodl první gól

Slávisté dokázali poprvé po třech letech zvítězit nad Přerovem. „Potřebujeme sbírat všechny body, co můžeme. Je to pro nás cenná výhra,“ říká gólman sešívaných Roman Málek. V rozhovoru mimo jiné ...

Přehrát video
ZÁPASY 9.12.2023

Tři body před reprezentační pauzou! Slavia udolala Přerov

Slávisté si závěr utkání s Přerovem zkomplikovali, když ve třetí třetině dvakrát inkasovali. Nakonec ale vítězství před reprezentační pauzou vybojovali. O třech bodech rozhodl Jiří Průžek.

Číst více
ZÁPASY - MLÁDEŽ 9.12.2023

Praha je naše! Dorostenci v derby přehráli Spartu

Derby dorostu bylo v Edenu jasnou záležitostí. Slavia Spartu přehrávala ve všech ohledech, dokázala využít dvě přesilovky a k tomu i dvakrát skórovat v oslabení. Hosté nakonec odjeli s výpraskem 1:6 ...

Číst více