14. srpen
Jihlava Slavia
14:00
15. srpen
Slavia
 
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
15. června 2024

Winter Hockey Games: Zápas pod širým nebem se bude hrát v neděli 8. prosince

Slávisty čeká v prosinci unikátní zážitek, v rámci série Winter Hockey Games odehrají v Praze zápas proti Vsetínu pod širým nebem. Utkání se z oproti původně zveřejněného pátečního poledního termínu přesouvá na atraktivnější termín v neděli 8.12. od 12:30.

„Od začátku jsme preferovali neděli, která byla ale původně vyhrazena pro jiný zápas. Po jednáních s organizátorem a se soupeřem se nám nakonec povedlo dotáhnout změnu a věříme, že nový termín bude atraktivnější pro naše fanoušky,” říká marketingový manažer HC Slavia Praha Jakub Mezlík. V pátek se místo toho uskuteční utkání německé DEL.

Vstupenky zakoupené s pátečním termínem zůstávají v platnosti na neděli. Zároveň je možné tyto původně zakoupené vstupenky vrátit dle pokynů společnosti Ticketportal.

VSTUPENKY V PRODEJI ZDE

Návrat ke kořenům - i tak by se dal charakterizovat zápas, který sešívané čeká v prosinci. Odehrají ho totiž na Letenské pláni, která je neodmyslitelně spjata s počátky slávistického hokeje. Tam, kde začínali jejich slavní předchůdci, nastoupí nyní slávisté ke speciálnímu utkání pod širým nebem proti Vsetínu.

„Rozhodně to bude jeden z největších zážitků mojí hokejové kariéry, Vážím si, že můžu být u takové příležitosti,” říká zkušený útočník Martin Novák, který se před sezonou stal jednou z posil týmu.

Série Winter Hockey Games nabízí mimo jiné také česko-slovenský duel univerzit, dvě extraligová utkání, zápas slovenské extraligy, německé DEL nebo souboj legend, pořadatelem akce je agentura Eniva.

Na utkání nebudou v platnosti žádné permanentní ani VIP karty. Fanoušci, kteří si ale zakoupí permanentku do 31.8., obdrží jako dárek vstupenku na Winter Hockey Games v hodnotě 390 Kč zdarma. Permanentky v prodeji zde.

Autor Tisková zpráva
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 12.7.2024

Hráči musí být dovednostně vybavení. Budu s nimi pilovat prvky, které pomůžou týmu, říká Aleš Hybner

Třiatřicetiletý Aleš Hybner se stal novým skills koučem Slavie. Zatímco v létě se zaměřuje na efektivní bruslení či na techniku a práci s kotoučem, během sezony bude s hráči pracovat na prvcích ...

Číst více
A-TÝM 9.7.2024

Slávisty na ledě připravuje Aleš Hybner, jako skills kouč bude u týmu působit i v sezoně

Slávistická letní příprava nabídla oproti minulým letům velký počet jednotek na ledě, jež dostal na povel třiatřicetiletý Aleš Hybner, který se specializuje na tréninky bruslení a dovedností. S ...

Číst více
ROZHOVORY 3.7.2024

Tým máme silnější než loni, myslí si Beran. Chce mezi top tři střelce v lize

V následující sezóně by se Matěj Beran rád dostal mezi nejlepší střelce Maxa ligy. Při plnění cíle doufá v pomoc svého velkého kamaráda a nováčka v týmu Romana Přikryla, s nímž se individuálně ...

Číst více
ZPRÁVY Z KLUBU 30.6.2024

Slávistu Maxmiliana Currana draftovalo Colorado

Poslední rok strávil v kanadské juniorské WHL, předtím ale prošel slávistickou mládeží a v sezoně 2022/23 debutoval i v A-týmu. Sedmnáctiletého Maxmiliana Currana si teď na draftu do NHL vybralo ...

Číst více