13. listopad
Přerov Slavia
18:00
16. listopad
Slavia Chomutov
15:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
19. října 2019

ŽIVĚ: Junioři i dorostenci hrají doma, sledujte přímé přenosy

V sobotu můžete na našem webu sledovat přímé přenosy ze zápasů obou nejstarších mládežnických kategorií. Dorost hraje od 11:30 proti Jihlavě, junioři hostí od 15:00 Liberec.

Dorostenci po výborném úvodu střídají v posledních zápasech výhry a porážky. Po prohře na ledě Mladé Boleslavi budou v domácím prostředí favoritem proti jihlavské Dukle. Zápas začíná v Edenu v 11:30 a my jsme pro vás jako tradičně připravili přímý přenos.

Junioři dokázali ve čtvrtek přetlačit Mladou Boleslav a připsali si teprve druhou výhru v sezoně. Zda se jim povede na úspěšný výsledek navázat, můžete sledovat rovněž v přímém přenosu. Zápas proti Liberci začíná v Edenu od 16:00.

12. kolo Extraligy dorostu: Slavia - Jihlava, 19.10. 11:30

12. kolo O pohár DHL: Slavia - Liberec, 19.10. 15:00

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ZPRÁVY Z KLUBU 11.11.2019

Slávisté v repre: Úspěch na Karjale, Málkův debut nebo Slavíčkův gól

Šestice hráčů Slavie oblékla v reprezentační přestávce dres českého národního týmu v různých věkových kategoriích, trenér Miloš Říha slavil se seniorskou reprezentací vítězství na finském turnaji ...

Číst více
A-TÝM 8.11.2019

Slávisté napodobovali kuriózní góly z NHL. Jak obstáli?

Jak to vypadá, když dostanou slávisté za úkol napodobit netradiční góly ze zámořské NHL? Pořádná kopa legrace, ale mezi nepovedenými pokusy se najdou i opravdu výstavní kousky. Ostatně posuďte sami.

Přehrát video
MLÁDEŽ 8.11.2019

První gól v juniorce? Nepopsatelný pocit, zářil Slavíček

V juniorském zápase proti Kladnu se patnáctiletému útočníkovi povedlo něco, co ještě žádný jiný český hokejista jeho ročníku narození nezažil. Poprvé totiž Slavíček skóroval za nejstarší mládežnickou ...

Číst více
FANOUŠCI 6.11.2019

Veřejné bruslení v Edenu

Přijďte si zabruslit ve vybraných dnech v průběhu sezony do Edenu! Podívejte se na nejbližší vypsané termíny, o dalších budeme informovat vždy prostřednictvím našeho webu.

Číst více