13. únor
Poruba Slavia
18:00
15. únor
Slavia Frýdek-Místek
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
9. ledna 2023

Žáci uspěli na vánočních turnajích

Volné dny kolem Vánoc každoročně patří žákovským turnajům. Jinak tomu nebylo ani tentokrát. Ještě před svátky se z výhry radovali páťáci a šesťáci, po Vánocích pak na medailových příčkách skončili deváťáci, osmáci i druháci.

9. třída

Deváťáci zamířili před koncem roku do Zlína, kde se na turnaji potkali s dalšími kvalitními týmy. Vedle domácího výběru si slávisté poradili i s Jihlavou a po prodloužení přemohli i Vítkovice.

Souboj o celkové prvenství s českobudějovickým Motorem nabídl vyrovnaný zápas, který ale nakonec do vítězného konce dovedli Jihočeši. Sešívaní mladíci si tak do Prahy odvezli cenu za druhou příčku.

8. třída

Osmáci nemuseli na svůj turnaj cestovat příliš daleko, účastnili se totiž měření sil stejně starých týmů v Letňanech. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, po kterých následovaly vyřazovací boje.

Ve skupině si slávisté postupně poradili s Kladnem, výběrem z lotyšské Rigy a Pískem. V semifinále tak narazili na druhý celek druhé skupiny, kterým byla Sparta. Ta nakonec díky povedené první třetině vybojovala klíčový náskok, kteří už červenobílí stáhnout nedokázali. V boji o třetí místo pak alespoň podruhé porazili Kladno.

6. třída

Zajímavé zpestření sezony měli na programu šesťáci, kteří se těsně před Vánoci účastnili turnaje v Hluboké nad Vltavou. Celý turnaj se odehrál na venkovním hřišti pod širým nebem, kde si slávisté díky povedeným výkonům došli pro celkové prvenství.

5. třída

Stejně se dařilo i páťákům, kteří pro změnu zavítali do Benátek nad Jizerou. V konkurenci domácího celku, Hvězdy, Karlových Varů a Mladé Boleslavi se slávistům vedlo nejlépe a nakonec si došli pro první místo. Útočník Jakub Kučera byl navíc vyhlášen nejlepším útočníkem.

2. třída

Kvalitního měření sil se dočkali i druháci, kteří se účastnili turnaje v minihokeji v Milevsku. Ve slušné konkurenci nakonec podali dobré výkony, které jim zajistily třetí příčku.

Autor David Mencl
Nepřehlédněte
FANOUŠCI 6.2.2023

Aukce hraných oranžových dresů pro Kapku naděje

Na webu www.sportovniaukce.cz si můžete již nyní vydražit dresy ze sobotního zápasu s Kolínem, který slávisté odehráli v oranžovém na podporu Kapky naděje a mladého spoluhráče Sebastiana Weitze, jenž ...

Číst více
FANOUŠCI 6.2.2023

Šťastný puk je zpátky – zamiř na střed a slav úspěchy se Slavií!

Generali Česká pojišťovna všem hokejovým fanouškům znovu dává možnost poměřit dovednosti a síly ve hře Šťastný puk. Hrát můžete sami za sebe, ale hlavně i v barvách Slavie! Jednoduše si do telefonu ...

Číst více
OHLASY 6.2.2023

Skvělá atmosféra. Jsem rád, že přišlo tolik lidí, pochvaluje si Klikorka

Slávisté v sobotu proti Kolínu nastoupili ve speciálních oranžových dresech na podporu projektu O Kapku lepší hokej. „Vyhrát tenhle zápas bylo pro nás důležité. Jsem rád, že přišlo tolik lidí,“ ...

Číst více
OHLASY 5.2.2023

Chtěli jsme vyhrát hlavně pro Sebastiana, říká autor dvou gólů Brož

Sešívání si v netradičních oranžových dresech vyšlápli v Edenu na Kolín. Do oranžové se oblékli na podporu charitativní akce O Kapku lepší hokej, jejíž letošní tváří je slávista Sebastian Weitz. ...

Číst více