Ptejte se

 
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 38 odpovědí v této kategorii celkem.

8.3.2006, 15:19
 
...

Odpověď:
Tomáš Vlasák za všechny vaše otázky a přání děkuje, v jednom dotazu pak fanouškům Slavie vzkazuje: ”Můžu slíbit, že pro titul uděláme maximum, ale je to jen sport a může se stát cokoliv. Je to moje velké přání.” Ale nepředbíhejme, tady máte všechny jeho odpovědi...
MAKI (Maki0712@seznam.cz - JEDINĚ SLÁVIE)
5.3.2006, 22:22
 
Tome,podle nějakýho tvýho vnitřního pocitu-kterejm dvěma týmům jsi přál postup do PO víc??? Spartě-Třinci-Pardubkám???? Díky mooc!!!

P.S. Kráásně jsi sebral Sobotkovi ten první gól proti Pardubkám(nemyšleno špatně)!!!! ;o))))))

Odpověď:
Mě to je tak nějak jedno, kdo tam bude, pro mě je důležité, že tam jsem my. Všichni tři jsou naši potenciální soupeři, takže těžko říct. Jsem zvyklý vyhrávat, takže to určitě nebudu nikomu nechávat, ani Pardubicím ani Spartě, ať to dopadne jakkoliv, chci vyhrávat. Nepřemýšlím o tom, komu bych to přál.
P.S: To je takový instinkt, stojíš před bránou, tak jsem to doklepl, nevíš jestli tam někdo strčí hůl nebo něco. V tu chvíli člověk nepřemýšlí, že by někomu něco sebral a kdyby to bylo obráceně, nijak bych se nezlobil.
Lucka (Lucinka.misk@seznam.cz - Slavie)
5.3.2006, 19:53
 
Ahoj Tome chci se zeptat kam pojedeš letos na dovolenou?? A kde si byl minulý rok? jak se ti tam líbilo? Jo a taky jestli si ty a ostatní všímáte fanynek???
Jinak se měj krásně a ať se ti vše vydaří!!!!

Odpověď:
Ještě nevím, nepřemýšlel jsem nad tím, vyberu až něco po sezóně, doufám že bude sezóna co nejdelší. Minulý rok jsem byl na týden na Tenerife s Pavlem Paterou, on vzal syna, já dcerku a bylo to super.
Fanynek si určitě všímáme.
5.3.2006, 19:50
 
Čus chtěl sem se zeptat jesli si myslíš že je Radek Duda ve vašem týmu důležitej??Jo a taky jestli uznáváš nebo jestli se ti líbí jeho styl hraní?? A taky co rád jíš, jestli umíš vařit?

Odpověď:
Myslím si, že určitě důležitý je, letos má velice dobrou sezónu. A jeho styl? Je důrazný, je velice platný, každý víme, že to občas přežene, ale to má prostě v sobě, jako máme každý něco. Platný pro tým je moc.
Jím rád, ale vařit neumím. Snažím se nebo chci si vymyslet nějaký svůj recept, abych něco uměl, ale zatím jsem se k tomu nedostal.
5.3.2006, 19:48
 
Ahoj chtěla bych se zeptat co děláš ve volném čase? Jakou muziku posloucháš, jaké máš rád filmy???

Odpověď:
Ve volném čase většinou neumím sedět jen na zadku, potřebuji pořád něco dělat, v létě tenis, fotbal, v zimě je dost toho hokeje. Takového koníčka mám druhou světovou válku, knížky, návštěvy různých muzeií. Muzika – hodně dlouho mám rád Rolling Stones, Kryštof.
Faithhill (faithil@centrum.cz)
5.3.2006, 16:59
 
Ahoj Tome. Sem moc ráda že hraješ za Slávii, dycky sem tě obdivovala. Jen sem se chtěla zeptat, s kym v kabině si nejvíc rozumíš, jak oslovuješ trenéra Růžičku a jestli máte před zápasem nějaké společné rituály:)Děkuju za odpověď a přeju hodně zdaru doufám že ve slávistickém dresu:-)

Odpověď:
Děkuji, že si ráda, že jsem ve Slavii, to já taky. Rozumím si se všema, vždycky je to kolektiv, ale s někým se samozřejmě bavíš trochu víc - já s Míšou Supem, Jardou Bednářem, Novka, Divoch. Žádné partičky ale nemáme, jsme dobrá parta a doufám, že půjdeme co nejdále.
Láďu už znám hodně dlouho, takže já mu tykám – Láďo nebo Růžo.
Před zápasem je většinou krátká porada, to co budeme hrát a to je asi tak všechno.
Langpaul Jiří (jirka.langpaul@volny.cz - Dvůr Králové nad Labem SLAVIA)
5.3.2006, 13:59
 
Tome jsem moc rád že hraješ právě za SLAVII.Prosím mohl by si mi prosím poslat plakát celého týmu i s podpidama na adresu Karolíny Světlé 2151 Dvůr Králové nad Labem. Prosím pošli mi ten plakát děkuji.

Odpověď:
Pozn.redakce: Tomáš Vlasák a samozřejmě i další hráči Slavie rádi podepíší fanouškům kartičky, plakát či další suvenýry, pokud nejste z Prahy, zkuste napsat dopis s prosbou na sekretariát klubu, touto cestou se to k vám určitě dostane. Nezapomeňte hlavně na zpáteční adresu.
Olda Špajz (oldaspajz@seznam.cz - SLAVIA)
5.3.2006, 11:54
 
Čau Tomáši

Mám otázku,když tak projíždíš ty extraligové stadiony,tak mě zajímá,kde si myslíš že panuje nejlepší atmosféra...

taky bych chtěl,kdybys mohl upřímně odpovědět na to,jak bys zařadil SLA fans.Myslim kdybys měl hodnotit fanoušky všech 14 extr. týmů.

Závěrem Ti chci poděkovat za tvé výkony v této sezoně a věřím,že tvoje forma bude gradovat až v Play off,kde se rozhoduje o úspěchu a neúspěchu.

Díky za odpovědi Olda Špajz


Odpověď:
Nejdříve bych chtěl poděkovat fanouškům Slavie, protože kolikrát když přijedou Pardubice nebo někdy Plzeň, tak jsou v menšině a přesto jsou slyšet, povzbuzují. Jinak výborná atmosféra panuje určitě v Pardubicích, je to asi dané tím, že je to menší město, ten hokej tam je hlavní zábava a chodí tam na každý zápas po celou sezónu sedm – osm tisíc diváků.
Zařadil bych je určitě do první trojky.
miguel (miguel)
5.3.2006, 03:37
 
Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat na kterém stadionu se Vám nejlépe hraje a proti kterému gólmanovi?

Odpověď:
Hraje se mi určitě dobře doma v Sazka Areně a když bych měl vybrat jiné stadiony, tak se mi hraje dobře i na Spartě a ve Vítkovicích.
Nemám vyloženě gólmana, proti kterému by se mi hrálo nějak extra dobře a mohl bych říct, že mi sedí, nemám to takhle vyhraněné.
Langpaul Jiří (jirka.langpaul@volny.cz - Dvůr Králové nad Labem SLAVIA)
4.3.2006, 19:50
 
Tome napiš mi prosím všehny přezdívky v kabině .Jméno a vedle toho tu pezdívku.Prosím odepiš mi.

Odpověď:
Franěk – Fráňa, Hronek – Hróňa, Kadlec – Káca, Kolařík – Koláč, Novák – Novka, Žižka – Karel nebo Žíža, Žabka – Žabák, Graňák – Grany, Pojkar – Pojky, Drtina – Drtič, Bednář – Bedýnka, Beránek – Hugo nebo Bery, Tomica – Tomba, Duda – Dudlík, Vlasák – Vlasy, Sup – Supíno, Hruška – Hrouda, Divíšek – Divoch, Prorok – Rocky, Vondrka – Mižu, Sobotka – Sob, Dlouhý – Dlouhán nebo Čudla, Kopecký – Kope, Červenka – Červ, Růžička ml. - Růža
Další stránky
1234>>

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže