Slavia
6:3(2:1, 2:2, 2:0)
Litvínov
Litvínov

Branky a nahrávky: Holešová 1/1, Studentová 0/1, Kroutilová 0/1, Šťastná 1/1, Navrátilová 0/1 Manhartová 2/0, Pekárková 0/1, Jandíková 1/0, Nosalová 0/1, Jurčová 1/0 Horálková 0/1 - Dubnová 1/0, Burková 1/0, Recmanová 1/0, Povová 0/1, Stejskalová 0/1. Vyloučení: 7:6, navíc Manhartová (SLA) 5 plus do konce utkání a Kalinová (LIT/DEC) 5 plus do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Zásahy brankářek: Šmardová 11, Matějů 4 - Tydlitátová 29.

Slavia: Matějů (12. Šmardová) - Horálková, Pekárková, Nováková, Bukvová, Herzigová, Dvořáková, Jandíková - Navrátilová, Studentová, Manhartová – Šťastná, Holešová, Nosalová - Zelenková, Ivičičová, Kroutilová, Jurčová

Komentář

Poslední utkání finálové skupiny s hokejistkami ze severu Čech bylo vlastně jakýmsi symbolickým zakončením úspěšného účinkování pražské Slavie v tomto ligovém ročníku. Výsledek utkání nebyl ani tak důležitý jako ten fakt, že se hokejová Slavia ženy mohla opět předvést pražskému obecenstvu a to přímo v mecce pražské hokejové Slavie – ve Vršovicích v Edenu.

Průběh utkání byl jako na houpačce. Slavie uhodila v 6 minutě brankou Manhartové po nezištné přihrávce Studentové. O pět minut však Severočešky vyrovnávají, ale Pražanky opět v té samé minutě kontrují opět Manhartovou za nahrávky Navrátilové. Ve druhé třetině se utkání vyrovnává a i gólově je to v této třetině 2:2. Branky domácích přidávají Holešová a Jandíková.

V poslední části odskakuje Slavia opět dvěma brankami a to z hole Šťastné a Jurčové, aby si tak vychutnala pocit vítězství nejen v tomto utkání, ale nakonec i v celém ligovém ročníku.

Gratulujeme svému velkému rivalovi Slovanu Bratislava k celkovému vítězství v české lize a zároveň přejeme naší soutěži co nejvíce takových družstev a pak i pohledného a zajímavého hokeje. Medaile a pohár pro Mistra ČR pro sezónu 2006-07 předal pražské Slavii zástupce ČSLH pan Ing. Vladimír Schiefner.