18. září

Reportáž ze zápasu

19.kolo, pátek 2.11.2007, Havířov - Slavia
Havířov

Branky a nahrávky: 12. Ševčík (Pinka, Křivohlávek), 15. Videlka (Slavík, Pinka), 30. Pechanec (Křivohlávek, Ševčík), 35. Slavík (Macejko) - 28. Žejdl (Suchánek), 30. Poletín (Barák, Hruška), 38. Palaščák (Poletín). Rozhodčí: Janda - Gebauer, Hlavatý. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 260. Střely na branku: 32:36.

Sestavy

Havířov

Strmeň - Duda, Grigel, Jaško, Kocurek, Macejko, Pilch, Pinka - Dočkal, Fábry, Fúzik, Křivohlávek, Matějíček, Mráz, Pechanec, Slavík, Videlka, Vyčesaný, Šebek, Šefčík

Dlouhý - Barák, Doležal, Hruška, Humpolíček, Krejčí, Krejčík, Sedláček, Tichý - Cikánek, Hellar, Koubek, Mavrojanidis, Moravec, Muller, Palaščák, Poletín, Suchánek, Wszolek, Žejdl

ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži